Konopná cesta k lepšiemu zdraviu

Sme profesionáli a zároveň milovníci liečivého konope. Snažíme sa o návrat ku koreňom starostlivosti o zdravie – spojenie poznatkov z medicíny s čistými silami prírody. Využívame vysoký liečebný potenciál konope a látok na ktoré je bohaté ako je CBD, CBG a ďalšie kanabiniody. Zakladáme si na technológii spracovania, ktorá bola vyvinutá vo Švajčiarsku a ktorá si kladie za cieľ poskytnúť čo najväčší liečebný potenciál. Naše produkty neobsahujú technologické prímesi, farbivá, parfumy, ropné látky. Sú to ekologicky čisté prírodné prostriedky porovnateľné s BIO kvalitou. Všetky výrobky si môžete prezrieť a zakúpiť v našej výdajni v Českých Budějoviciach.

V prípade konopného oleja a extraktov z konope máme dlhodobé skúsenosti a odborné znalosti, ktoré uplatňujeme pri liečení rôznych druhov ochorení. Vlastníme konopnú farmu Marianka v slovenských Malženiciach, kde spracovávame iba certifikované odrody BIO konope českého ekologického poľnohospodárstva. Výsledkom sú prípravky, ktoré pomáhajú chorým (diagnózy: roztrúsená skleróza, Parkinsonova choroba, glaukóm, diabetes, chemoterapia, kožné choroby, psychické poruchy, závislosti na alkohole, AIDS a ďalšie). Na všetky komponenty použité pri výrobe sú kladené najvyššie nároky a celý priebeh výroby je podrobne kontrolovaný.

Produkty neustále skúšame a zdokonaľujeme. Poznatky od našich zákazníkov, sú pre nás neoceniteľné a pomáhajú nám v zdokonaľovaní našich prípravkov. Snažíme sa o zachovanie prírodných a kultúrnych hodnôt, o návrat k tradičným českým symbolom, ako sú remeslá, čisté produkty z prírody, vzájomná pomoc a porozumenie. Sme radi, že tieto hodnoty môžeme zdieľať s vami.

Vďaka špičkovým znalostiam rastlín a podmienok pre ich optimálny rast sme dokázali v CzechCBD zaistiť produkty bezkonkurenčnej kvality. Produkcia prebieha v štandardizovaných podmienkach, v bio režime. Každú šaržu produktu sprevádza analýza obsahu cannabinoidov, ťažkých kovov a pesticídov vykonanej akreditovaným laboratóriom.