DAZED Jelly 10mg Green Apple 20ks

Kód: 2717
Novinka Tip
Neohodnotené
€28,75
Na sklade (>5 ks)

DAZED sladké želé cukríky s príchuťou zeleného jablka a mentolovým nádychom z našej vlastnej cukrárskej produkcie. Príjemná svieža chuť osviežujúcich jabĺk s dotykom kyslosti, doplnená kvapkou našej DAZED esencie, zaručí perfektný zážitok a harmóniu pre telo i dušu. Užívajte si relaxáciu, uvoľnenie a eufóriu bez syntetických látok a kanabinoidov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Just a drop of DAZED essence brings you pure nature

DAZED Jelly 10mg Green Apple 20ks

Sladké osvieženie v každom kúsku

Sladké želé cukríky (edibles) s príchuťou zeleného jablka a nádychom mentolu z našej vlastnej cukrárskej výroby. Príjemná svieža chuť osviežujúcich jabĺk s dotykom kyslosti, doplnená kvapkou našej novej DAZED esencie, prináša v tejto vyššej dávke 10 mg DAZED jablkovo-mentolovej chuti a zaručuje perfektný zážitok a harmóniu pre vaše telo i dušu.

Nechajte sa upokojiť prírodou.

Táto esencia prírody je výsledkom dlhodobej práce a starostlivého vývoja, čo nám umožnilo vytvoriť produkt, ktorý prináša dokonalú synergiiu výhradne prírodných látok. DAZED vás zavedie do sveta relaxácie, uvoľnenia a eufórie, a to všetko bez použitia syntetických látok alebo kanabinoidov.

DAZED Jelly 10mg Green Apple 20ks

Lokálna výroba

Všetky naše produkty sú navyše vyrábané nami v Českej republike.

Čisto prírodné

Nepoužívame žiadne chemické ani syntetické príchute alebo arómy.

Čerstvé ovocie

Aroma našich ovocných želé je dosiahnuté veľmi vysokým podielom ovocných zložiek.

Čo vlastne je DAZED esencia?

Ako je možné, že používatelia pociťujú psychoaktívne účinky, keď DAZED esencia neobsahuje žiadnu formu kanabinoidov, psychoaktívnych látok ani známych a neznámych drog? Odpoveď môžeme zhrnúť do dvoch slov: ÉTERICKÉ OLEJE.

DAZED využíva dokonalú zmes starostlivo vybraných esenciálnych olejov a chutí bylín, kvetov a ovocia, ktoré dokážu stimulovať receptory GABA v ľudskom tele. Tieto receptory sú zodpovedné za rôzne psychické a fyzické reakcie a ich stimulácia môže priniesť pocit uvoľnenia a pohody. To je presne to, o čo sme usilovali počas stoviek hodín testovania a skúšania. Naším cieľom bolo priniesť perfektný produkt založený iba na prírodných látkach, nie však na kanabinoidoch či psychomodulačných látkach, ktoré väčšinou podliehajú štátnej regulácii. A podarilo sa. DAZED esencia je iba a len čistá sila prírody.

DAZED Jelly 10mg Green Apple 20ks
DAZED Jelly 10mg Green Apple 20ks

Aké účinky možno očakávať?  

Intenzita zážitku závisí od množstva použitého produktu DAZED, čo umožňuje zákazníkovi individuálne určiť, kedy a koľko DAZED je pre neho vhodné. Každý užívateľ si tak môže ľahko prispôsobiť dávkovanie svojim aktuálnym potrebám a očakávaniam, či už hľadá hlbokú relaxáciu po náročnom dni alebo len ľahké uvoľnenie počas oddychu. Nedoporučujeme prekročiť dávku 40 mg DAZED. Podľa vyjadrení užívateľov vyššie dávky neprinášali intenzívnejší ani dlhší účinok.
DAZED Jelly 10mg Green Apple 20ks

Môžete byť v pokoji!

Naša produktová rad DAZED neobsahuje žiadne syntetické, polosyntetické ani prírodné kanabinoidy. Nemusíte sa obávať, či sú produkty DAZED vo vašej krajine legálne, či môžete riadiť druhý deň po užití alebo či produkty spadajú do kategórie Novel Foods. DAZED je bezpečný a legálny spôsob, ako dosiahnuť pocit pohody a pokoj. 

Žiadajte u svojho predajcu o kvalitné produkty ako sú tie naše.

Špecifikácie / Zloženie 

Obsah balenia: 20 kusov

Výrobca: Czech-CBD.cz, Továreň 9, České Budějovice, Česká republika

Zloženie: cukor, ovocný sirup, želatína, voda, askorbát sodný, kyselina citrónová, kyselina jabloňová, kyselina vínna, 10 mg DAZED

Varovanie: Produkt nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Nepredáva sa osobám mladším ako 18 rokov. Predaj a ponuka v predajných automatoch je zakázaná.

Odporúčaná denná dávka: 1 až 3 kusov želé

Dodatočné parametre

Kategória: DAZED želé
Záruka: Podľa údajov na obale
Obsah DAZED: 10mg
Obsah THC: 0%
Obsah CBD: 0%
Obsah HHC: 0%
Obsah kanabinoidů obecně: 0%

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: