Vaporizer Veneno 94% HHC 1 ml

Kód: HHC019
6 hodnotení
Značka: HHC
€690
Predaj už skončil (>5 ks)

HHC vapovacie pero s príchuťou Veneno s 94% HHC. Je plná ovocnej vône s výrazným jahodovým podtónom. Vhodný na navodenie príjemných pocitov a duševnej bdelosti s fyzickým pocitom uvoľnenia.

Neobsahuje žiadne THC!

Obmedzenie platieb kartou na Slovensko u HHC produktov. U všetkých ostatných produktov odosielaných na SK platiť kartou je možné.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vaporizér HHC: vaporizačné pero Veneno s 94% HHC - navrhnuté tak, aby navodzovalo príjemné pocity a duševnú bdelosť s fyzickým pocitom uvoľnenia. Vysokokvalitné vapovacie pero, ktoré bolo vytvorené pre každodennú pohodu a relaxáciu. Tekutina v kazete obsahuje kanabinoid HHC. Niektorí používatelia ho prirovnávajú k THC. Na rozdiel od THC je HHC stopercentne legálna a môžete si ju v pokoji vychutnať. Či už pre jej prospešné alebo euforické vlastnosti. 

Extrakt, ktorý používame pri výrobe, je prírodného pôvodu. Nikdy vám nebudeme ponúkať syntetické a chemické prípravky, ktoré by mohli ohroziť vaše zdravie. Vďaka profesionálnemu prístupu našich odborníkov vám môžeme ponúknuť skvelý výťažok z HHC. 

Účinok terpénov: fyzicky uvoľňujúci pocit, psychicky veľmi príjemný

Ideálne na: uvoľnenie po celodennej námahe alebo strese, zaspávanie, povzbudenie chuti do jedla

Chuť a vôňa: intenzívna ovocná vôňa s dôrazom na jahody, s nádychom orientálnych drevín a korenia, chuť je ovocná s korenistými detailmi.

Náplň: 94 % HHC. Terpény sa pridávajú v koncentrácii 6 %, sú registrované FDA a sú čisto organického pôvodu. 

Terpénové zloženie: Karyofylén, myrcen, limonén, linalool, beta-pinén, alfa-pinén, terpinolén 

Obsah balenia: HHC liquid v kazete: 1 ml, batéria: 230 mAH - 2,6/3,3/4,0, kazeta s atomizérom: sklo, keramika, nerezová oceľ, PTFE tesnenie (bez lepidiel), maximálny obsah 1 ml, USB nabíjačka

Náplň HHC cartridge neobsahuje žiadne riediace roztoky ako PG/VG, MCT apd.

Návod na použitie: Cartridge s HHC sa musí pred každým použitím 2 - 3 sekundy predhrievať. Pred vapingom stlačte a podržte spínacie tlačidlo na 2 - 3 sekundy. Zabráni sa tak preplneniu atomizéra v cartridge. Ak sa atomizér preplní, cartridge sa nenávratne znefunkční v priebehu niekoľkých pokusov o vaping. Náplň má veľkú viskozitu a na správne fungovanie potrebuje krátky predohrev.

Upozornenie: Všetky tabakové výrobky, príslušenstvo a elektronické cigarety, ktoré ponúkame, sa nepredávajú osobám mladším ako 18 rokov. Dodržiavame podmienky zákona č. 379/2005 Z. z. o zákaze predaja elektronických cigariet, elektronických tekutín a ich príslušenstva maloletým osobám. Akýkoľvek výrobok, ktorý napodobňuje funkciu tabakového výrobku alebo tabakového príslušenstva, vrátane príslušenstva k takýmto výrobkom, možno kúpiť po dovŕšení 18 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určený pre tehotné alebo dojčiace ženy, aktívnych alebo profesionálnych vodičov alebo pracovníkov s ťažkými strojmi. Nevykonávajte žiadne činnosti, ktoré by mohli viesť k vášmu zraneniu alebo ohrozeniu iných osôb. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25°. Chráňte pred priamym slnečným svetlom a mrazom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.

Dodatočné parametre

Kategória: Vyraďené z ponuky
Záruka: 6 mesiacov
Obsah HHC: 94%
Obsah CBD: 0%
Obsah THC: 0%
Obsah náplne: 0,5 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: