Vaporizer Grape 94% HHC 1 ml

Kód: HHC020
4 hodnotenia
Značka: HHC
€690
Predaj už skončil (>5 ks)

HHC vapovacie pero s príchuťou Grape a 94% HHC s príchuťou zrelého hrozna. Vytvorené pre vašu každodennú relaxáciu a odpočinok. Dodá vášmu telu hrejivý a nerušený pokoj.

Neobsahuje žiadne THC!

Obmedzenie platieb kartou na Slovensko u HHC produktov. U všetkých ostatných produktov odosielaných na SK platiť kartou je možné.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vaporizér HHC: vapovacie pero Grape s 94 % HHC - vhodné na každodennú relaxáciu, odpočinok a upokojenie. Vysokokvalitné vapovacie pero, ktoré bolo vytvorené na každodennú relaxáciu a odpočinok. Tekutina v náplni obsahuje kanabinoid HHC. Niektorí používatelia ho prirovnávajú k THC. Na rozdiel od THC je HHC stopercentne legálna a môžete si ju v pokoji vychutnať. Či už pre jej prospešné alebo euforické vlastnosti.

Extrakt, ktorý používame pri výrobe, je prírodného pôvodu. Nikdy vám nebudeme ponúkať syntetické a chemické prípravky, ktoré by mohli ohroziť vaše zdravie. Vďaka profesionálnemu prístupu našich odborníkov vám môžeme poskytnúť skvelý výpis HHC.

Účinok terpénu: upokojenie, bezstarostnosť, príjemná nálada

Ideálne na: zmiernenie stresu, stimuláciu chuti do jedla, pokojný spánok

Chuť a vôňa: výrazná chuť zrelého hrozna s jemnými zemitými tónmi

Náplň: 94% HHC, bez THC. Terpény sa pridávajú v koncentrácii 6 %, sú registrované FDA a sú čisto organického pôvodu.

Terpénové zloženie: Terpinolén, karyofylén, beta-oscimen, myrcen, beta-pinén, D-limonén, alfa-pinén, D-3-karén, D-alfa-pinén, linalool

Obsah balenia: HHC liquid v 1 ml cartridge, batéria: 230 mAH - 2,6/3,3/4,0, atomizér cartridge: sklo, keramika, nerezová oceľ, PTFE tesnenie (bez lepidla), maximálny obsah cartridge 1,2 ml, USB nabíjačka, darčeková krabička.

Náplň HHC cartridge neobsahuje žiadne riediace roztoky ako PG/VG, MCT apd.

Návod na použitie: Cartridge s HHC sa musí pred každým použitím 2 - 3 sekundy predhrievať. Pred vapingom stlačte a podržte spínacie tlačidlo na 2 - 3 sekundy. Zabráni sa tak preplneniu atomizéra v cartridge. Ak sa atomizér preplní, cartridge sa nenávratne znefunkční v priebehu niekoľkých pokusov o vaping. Náplň má veľkú viskozitu a na správne fungovanie potrebuje krátky predohrev.

Upozornenie: Všetky tabakové výrobky, príslušenstvo a elektronické cigarety, ktoré ponúkame, sa nepredávajú osobám mladším ako 18 rokov. Dodržiavame podmienky zákona č. 379/2005 Z. z. o zákaze predaja elektronických cigariet, elektronických tekutín a ich príslušenstva maloletým osobám. Akýkoľvek výrobok, ktorý napodobňuje funkciu tabakového výrobku alebo tabakového príslušenstva, vrátane príslušenstva k takýmto výrobkom, možno kúpiť po dovŕšení 18 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určený pre tehotné alebo dojčiace ženy, aktívnych alebo profesionálnych vodičov alebo pracovníkov s ťažkými strojmi. Nevykonávajte žiadne činnosti, ktoré by mohli viesť k vášmu zraneniu alebo ohrozeniu iných osôb. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25°. Chráňte pred priamym slnečným svetlom a mrazom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.

Dodatočné parametre

Kategória: Vyraďené z ponuky
Záruka: 6 mesiacov
Obsah HHC: 94%
Obsah CBD: 0%
Obsah THC: 0%
Obsah náplne: 0,5 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: