Vaporizer Gelato 94% HHC 0,5 ml

Kód: HHC055
2 hodnotenia
Značka: HHC
€590
Predaj už skončil (>5 ks)

HHC vapovacie pero príchute Gelato s náložou 94% HHC. Očarí vás sviežou krémovou vôňou doplnenou o jemné dotyky čerstvých citrusov a citrusovej kôry. Skvele sa hodí na zlepšenie nálady, zmiernenie akútnej bolesti či odbúranie stresu.

Neobsahuje žiadne THC!

Obmedzenie platieb kartou na Slovensko u HHC produktov. U všetkých ostatných produktov odosielaných na SK platiť kartou je možné.

Detailné informácie

Podrobný popis

HHC Vaporizér: Vaporizačné pero Gelato s 94% HHC - určené pre navodenie príjemných pocitov a psychickej bdelosti s fyzickým relaxačným pocitom. Vysoko kvalitné vapovacie pero, ktoré bolo stvorené na každodennú pohodu a odpočinok. Krémová chuť s dotykmi citrusovej arómy pre ešte lepší deň plný dobrej nálady. Ideálne na zmiernenie akútnych bolestí či odbúranie stresu. Hexahydrokanabinol je tiež perfektným pomocníkom pri žalúdočných nevoľnostiach.

Liquid, ktorý sa nachádza vo vnútri náplne, obsahuje kanabinoid HHC. Ten niektorí používatelia pripodobňujú k THC. Oproti THC je HHC 100% legálny a môžete si ho v kľude užívať. Či už pre jeho blahodárne alebo euforické vlastnosti. 

Extrakt, ktorý pri výrobe používame, je získavaný prirodzenou cestou. Nikdy vám nebudeme ponúkať syntetické a chemické preparáty, ktoré by mohli ohroziť vaše zdravie. Vďaka profesionálnemu prístupu našich odborníkov vám môžeme ponúknuť skvelý HHC extrakt.

Chuť a vôňa: svieža krémová vôňa doplnená o jemné dotyky čerstvých citrusov a citrusovej kôry

Náplň: 94% HHC, bez THC. Terpény sa pridávajú v koncentrácii 6 %, sú registrované FDA a sú čisto organického pôvodu.

Terpénové zloženie: Terpinolén, karyofylén, beta-oscimen, myrcen, beta-pinén, D-limonén, alfa-pinén, D-3-karén, D-alfa-pinén, linalool

Obsah balenia: HHC liquid v 0,5 ml cartridge, batéria: 230 mAH - 2,6/3,3/4,0, atomizér cartridge: sklo, keramika, nerezová oceľ, PTFE tesnenie (bez lepidla), maximálny obsah cartridge 0,5 ml, USB nabíjačka, darčeková krabička.

Náplň HHC cartridge neobsahuje žiadne riediace roztoky ako PG/VG, MCT apd.

Návod na použitie: Cartridge s HHC sa musí pred každým použitím 2 - 3 sekundy predhrievať. Pred vapingom stlačte a podržte spínacie tlačidlo na 2 - 3 sekundy. Zabráni sa tak preplneniu atomizéra v cartridge. Ak sa atomizér preplní, cartridge sa nenávratne znefunkční v priebehu niekoľkých pokusov o vaping. Náplň má veľkú viskozitu a na správne fungovanie potrebuje krátky predohrev.

Upozornenie: Všetky tabakové výrobky, príslušenstvo a elektronické cigarety, ktoré ponúkame, sa nepredávajú osobám mladším ako 18 rokov. Dodržiavame podmienky zákona č. 379/2005 Z. z. o zákaze predaja elektronických cigariet, elektronických tekutín a ich príslušenstva maloletým osobám. Akýkoľvek výrobok, ktorý napodobňuje funkciu tabakového výrobku alebo tabakového príslušenstva, vrátane príslušenstva k takýmto výrobkom, možno kúpiť po dovŕšení 18 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určený pre tehotné alebo dojčiace ženy, aktívnych alebo profesionálnych vodičov alebo pracovníkov s ťažkými strojmi. Nevykonávajte žiadne činnosti, ktoré by mohli viesť k vášmu zraneniu alebo ohrozeniu iných osôb. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25°. Chráňte pred priamym slnečným svetlom a mrazom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.

Dodatočné parametre

Kategória: Vyraďené z ponuky
Záruka: 6 mesiacov
Obsah HHC: 94%
Obsah CBD: 0%
Obsah THC: 0%
Obsah náplne: 1 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: