Vaporizer Bubble Gum 94% HHC 0,5 ml

Kód: HHC054
1 hodnotenie
Značka: HHC
€590
Predaj už skončil (>5 ks)

HHC vapovacie pero príchute Bubble Gum s náložou 94% HHC. Veľmi obľúbená chuť aj vôňa, plná šťavnatých ovocných tónov. Vhodné pre stimuláciu chuti do jedla, relax a veľkú spoločenskú aktivitu.

Neobsahuje žiadne THC!

Obmedzenie platieb kartou na Slovensko u HHC produktov. U všetkých ostatných produktov odosielaných na SK platiť kartou je možné.

Detailné informácie

Podrobný popis

HHC Vaporizér: Vaporizačné pero Bubble Gum s 94% HHC - určené pre navodenie príjemných pocitov a psychickej bdelosti s fyzickým relaxačným pocitom. Vysoko kvalitné vapovacie pero, ktoré bolo stvorené na každodennú pohodu a odpočinok. Chuť a vôňa je plná šťavnatého ovocia, ktoré pripomína obľúbené sladké žuvačky. Stimuluje chuť do jedla, navodzuje relax a veľkú spoločenskú aktivitu. Hexahydrokanabinol je tiež perfektným pomocníkom pri žalúdočných nevoľnostiach.

Liquid, ktorý sa nachádza vo vnútri náplne, obsahuje kanabinoid HHC. Ten niektorí používatelia pripodobňujú k THC. Oproti THC je HHC 100% legálny a môžete si ho v kľude užívať. Či už pre jeho blahodárne alebo euforické vlastnosti.

Extrakt, ktorý pri výrobe používame, je získavaný prirodzenou cestou. Nikdy vám nebudeme ponúkať syntetické a chemické preparáty, ktoré by mohli ohroziť vaše zdravie. Vďaka profesionálnemu prístupu našich odborníkov vám môžeme ponúknuť skvelý HHC extrakt.

Účinok terpénov: telesný relaxačný pocit, psychicky veľmi príjemný

Ideálne pre: odpočinok po celodennej námahe či strese, zaspávaní, stimulácia chuti do jedla

Chuť a vôňa: plná šťavnatého ovocia, ktoré pripomína obľúbené sladké žuvačky

Náplň: 94% HHC, neobsahuje THC. Sú pridané terpény v koncentrácii 6%, ktoré majú registráciu u FDA a sú čisto organického pôvodu.

Zloženie terpénu: Beta-Caryophyllene, Delta-Terpineol, Limonene, Humulene, Linalool, Ocimene, Delta-Pinene, Beta-Pinene, Myrcene

Obsah balenia: HHC liquid v cartridge 0,5 ml, batéria: 230 mAH - 2,6/3,3/4,0, atomizér cartridge: sklo, keramika, nerezová oceľ, PTFE tesnenie (bez lepidiel), maximálny obsah cartridge 0,5 ml, USB nabíjačka, darčeková krabička.

Náplň HHC cartridge neobsahuje žiadne riediace roztoky ako PG/VG, MCT apd.

Návod na použitie: Cartridge s HHC sa musí pred každým použitím 2 - 3 sekundy predhrievať. Pred vapingom stlačte a podržte spínacie tlačidlo na 2 - 3 sekundy. Zabráni sa tak preplneniu atomizéra v cartridge. Ak sa atomizér preplní, cartridge sa nenávratne znefunkční v priebehu niekoľkých pokusov o vaping. Náplň má veľkú viskozitu a na správne fungovanie potrebuje krátky predohrev.

Upozornenie: Všetky tabakové výrobky, príslušenstvo a elektronické cigarety, ktoré ponúkame, nepredávame osobám mladším ako 18 rokov. Spĺňame tak podmienky zákona číslo 379/2005 zb. o zákaze predaja elektronických cigariet, e-liquidov a ich doplnkov mladistvým. Akýkoľvek výrobok napodobňujúci funkciu tabakového výrobku alebo tabakové potreby vrátane príslušenstva týchto výrobkov je možné zakúpiť po dovŕšení 18 rokov veku. Ukladať mimo dosahu detí. Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy, pre aktívnych vodičov či vodičov z povolania alebo pre pracovníkov pri ťažkých strojoch. Nevykonávajte žiadne úkony, ktoré by mohli viesť k vášmu poraneniu alebo k ohrozeniu ostatných osôb. Skladujte v suchu a tme v teplotách do 25 °. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.

Dodatočné parametre

Kategória: Vyraďené z ponuky
Záruka: 6 mesiacov
Obsah HHC: 94%
Obsah CBD: 0%
Obsah THC: 0%
Obsah náplne: 0,5 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: