Vaporizer Banana Runtz 94% HHC 0,5 ml

Kód: HHC013
Neohodnotené
Značka: HHC
€590
Predaj už skončil (>5 ks)

HHC vapovacie pero s príchuťou Banana Runtz a 94% HHC. Chuť pripomína dokonale dozretý banán a sladké ovocie, s jemnými zemitými podtónmi byliniek. Prináša euforické a relaxačné stavy s maximálnou koncentráciou. Vhodné na zlepšenie nálady, zbavenie stresu či rýchlu úľavu od bolesti a žalúdočnej nevoľnosti.

Neobsahuje žiadne THC!

Obmedzenie platieb kartou na Slovensko u HHC produktov. U všetkých ostatných produktov odosielaných na SK platiť kartou je možné.

Detailné informácie

Podrobný popis

HHC Vaporizér: Vapovacie pero Banana Runtz s 94% HHC – vhodné na zlepšenie nálady, rýchle úľavy od bolesti či zbavenia stresu. Vysoko kvalitné vapovacie pero, ktoré bolo stvorené na každodennú pohodu a odpočinok. Liquid, ktorý sa nachádza vo vnútri náplne, obsahuje kanabinoid HHC. Ten niektorí používatelia pripodobňujú k THC. Oproti THC je HHC 100% legálna a môžete si ho v kľude užívať. Či už pre jeho blahodárne alebo euforické vlastnosti.

Extrakt, ktorý pri výrobe používame, je získavaný prirodzenou cestou. Nikdy vám nebudeme ponúkať syntetické a chemické preparáty, ktoré by mohli ohroziť vaše zdravie. Vďaka profesionálnemu prístupu našich odborníkov vám môžeme poskytnúť skvelý HHC extrakt.

Účinok terpénu: euforické a relaxačné s maximálnou koncentráciou

Ideálne pre: zlepšenie nálady a zmiernenie stresu a úľava od bolesti

Chuť a vôňa: výrazne tropická sladká vôňa s príchuťou banánov a ovocného šalátu s jemnými zemitými tónmi

Náplň: 94% HHC, neobsahuje THC. Sú pridané terpény v koncentrácii 6%, ktoré majú registráciu u FDA a sú čisto organického pôvodu.

Zloženie terpénu: Beta-Caryophyllene, Delta-Terpineol, Limonene, Humulene, Linalool, Ocimene, Delta-Pinene, Beta-Pinene, Myrcene

Obsah balenia: HHC liquid v cartridge 0,5 ml, batéria: 230 mAH - 2,6/3,3/4,0, atomizér cartridge: sklo, keramika, nerezová oceľ, PTFE tesnenie (bez lepidiel), maximálny obsah cartridge 0,7 ml, USB nabíjačka, darčeková krabička.

Náplň HHC cartridge neobsahuje žiadne riediace roztoky ako PG/VG, MCT apd.

Návod na použitie: Cartridge s HHC sa musí pred každým použitím 2 - 3 sekundy predhrievať. Pred vapingom stlačte a podržte spínacie tlačidlo na 2 - 3 sekundy. Zabráni sa tak preplneniu atomizéra v cartridge. Ak sa atomizér preplní, cartridge sa nenávratne znefunkční v priebehu niekoľkých pokusov o vaping. Náplň má veľkú viskozitu a na správne fungovanie potrebuje krátky predohrev.

Upozornenie: Všetky tabakové výrobky, príslušenstvo a elektronické cigarety, ktoré ponúkame, nepredávame osobám mladším ako 18 rokov. Spĺňame tak podmienky zákona číslo 379/2005 zb. o zákaze predaja elektronických cigariet, e-liquidov a ich doplnkov mladistvým. Akýkoľvek výrobok napodobňujúci funkciu tabakového výrobku alebo tabakové potreby vrátane príslušenstva týchto výrobkov je možné zakúpiť po dovŕšení 18 rokov veku. Ukladať mimo dosahu detí. Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy, pre aktívnych vodičov či vodičov z povolania alebo pre pracovníkov pri ťažkých strojoch. Nevykonávajte žiadne úkony, ktoré by mohli viesť k vášmu poraneniu alebo k ohrozeniu ostatných osôb. Skladujte v suchu a tme v teplotách do 25 °. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.

Dodatočné parametre

Kategória: Vyraďené z ponuky
Záruka: 6 mesiacov
Obsah HHC: 94%
Obsah CBD: 0%
Obsah THC: 0%
Obsah náplne: 1 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: