THCP disPOD Jet Fuel 2ml

Kód: 1589
Neohodnotené
Značka: Czech CBD
€45,42
Predaj už skončil (>5 ks)

Jednorázový THC-P disPOD s lahodnou příchutí Jet Fuel obsahuje 2 ml liquidu s prvotřídním THC-P (90% D9 THC-P) a CBG. Tato unikátní kombinace THCP a CBG není jinde k dostání a oba kanabinoidy se skvěle doplňují v účincích. THC-P může nabídnout až násobně větší sílu než klasické THC. Chuť Jet Fuel kombinuje hořké tóny dieslu s jemným nádechem borovic a země. Tento produkt je ideální pro povznesení mysli, snížení stresu a posílení chuti k jídlu. Ponořte se do světa bohatých chutí s naším THC-P disPOD!

Detailné informácie

Podrobný popis

Malý, ale praktický

Ak ste v oblasti THC-P nováčikom, odporúčame vám začať opatrne. THC-P sa vyznačuje oneskoreným nástupom účinku, ktorý sa naplno prejaví až po 1 - 2 hodinách. Je dobré byť pripravený na jeho silný účinok, aby vás neprekvapila jeho hĺbka a dĺžka.
THCP disPOD Jet Fuel 2ml

Magické terpény

Terpény zabezpečia kvalitnú stimuláciu, relaxáciu a pocity potešenia počas celého dňa.
THCP disPOD Jet Fuel 2ml

Pre znalcov

Pikantná chuť so sladkými podtónmi vás okamžite nabudí a dostane do vzrušujúcej atmosféry rýchlej jazdy.
THCP disPOD Jet Fuel 2ml

Mood Boost

Ideálne na zlepšenie nálady, zmiernenie každodenného stresu a úzkosti a povzbudenie chuti do jedla.

Dokonalé prepojenie

Dokonalá kombinácia prémiových destilátov CBG a THCP vám poskytne exkluzívny terapeutický účinok, veľmi podobný ešte stále nelegálnemu d9 THC. Len musíte chvíľu počkať, kým sa terapeutický účinok THCP naplno rozvinie. Oneskorený nástup účinku THC-P je hlavným rozdielom oproti d9 THC.

Požiadajte svojho predajcu o kvalitné produkty THC-P, ako sú tie naše.

Špecifikácie

Terpénové zloženie: Terpinolén, karyofylén, beta-oscimen, myrcen, beta-pinén, D-limonén, alfa-pinén, D-3 karén, D-alfa-pinén, linalool

Náplň: 10% THC-P, 82% CBG, obsah 9R min. 68,5%, 8% prírodných terpénov.

Objem DisPOD: 2 ml Obsah balenia: 1x jednorazové vapovacie pero ( na jedno použitie)

Batéria: kapacita 350mAh, možnosť dobíjania cez Micro-USB Náplň neobsahuje žiadne riediace roztoky ako PG/VG , MCT apd.

Návod na spustenie disPOD: Stlačením tlačidla na disPOD sa batéria uvedie do stavu zapnutia/vypnutia. 3x Stlačte tlačidlo na zmenu intenzity zahrievania (vapovania). DisPOD sa vyrába s 3 úrovňami žhavenia - zelená/modrá/červená. Zelená je najslabšia, modrá je stredná a červená je najsilnejšia. Stlačením 3-krát po sebe zmeníte intenzitu žhavenia. Stlačením tlačidla na batérii 2-krát sa DisPOD predžhaví. V chladných podmienkach zahreje disPOD na prevádzkovú teplotu pre dokonalý vaping. Počas predhrievania zeleno-modrá a červená farba signalizujú, kým sa disPOD nezahreje. Pred každým použitím sa odporúča disPOD naplnený THCP predhriať. Stlačte spínacie tlačidlo 2-krát podľa vyššie uvedených pokynov. Tým sa zabráni preplneniu atomizéra na disPOD. Ak sa atomizér preplní, disPOD sa počas niekoľkých pokusov o spustenie nenávratne znefunkční. Kazeta má obrovskú viskozitu a na správne fungovanie potrebuje krátke predhriatie.

Upozornenie: Všetky tabakové výrobky, príslušenstvo a elektronické cigarety, ktoré ponúkame, sa nepredávajú osobám mladším ako 18 rokov. Dodržiavame podmienky zákona č. 379/2005 Z. z. o zákaze predaja elektronických cigariet, elektronických tekutín a ich príslušenstva mladistvým. Akýkoľvek výrobok, ktorý imituje funkciu tabakového výrobku alebo tabakového príslušenstva, vrátane príslušenstva k takýmto výrobkom, je možné zakúpiť po dovŕšení 18 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené pre tehotné alebo dojčiace ženy, aktívnych alebo profesionálnych vodičov a pracovníkov s ťažkými strojmi. Nevykonávajte žiadne činnosti, ktoré by mohli viesť k vášmu zraneniu alebo ohrozeniu iných osôb. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25°. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom.

Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale. Tento výrobok sa predáva len ako propagačný, turistický alebo zberateľský suvenír. Zakúpením výrobku to zákazník potvrdzuje. Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Vyraďené z ponuky
Záruka: Dle data na obalu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: