THCO Jelly 30mg Pomeranč 8ks

Kód: 2618
Novinka
Neohodnotené
Značka: CzechCBD
€6,21 –33 %
thco orange
€6,21 –33 % €4,13
Predaj už skončil

THCO želé (jedlá) s vôňou pomaranča z našej vlastnej produkcie. Príjemná svieža vôňa doplnená štipkou horkosti, ktorá charakterizuje 30 mg kvalitného extraktu z konope THCO, vás prenesie do raja, odkiaľ už nebudete chcieť odísť.

NIE JE URČENÉ NA ĎALŠIU PREDAJ V AUTOMATOCH.

ZÁKAZ PREDAJA OSOBÁM MLADŠÍM AKO 18 ROKOV.

Detailné informácie

Podrobný popis

THCO Jelly 30mg Pomeranč 8ks

Zaži dovolenku pre každé počasie

THCO želé (jedlá) s vôňou pomaranča z našej vlastnej produkcie. Príjemná svieža vôňa doplnená štipkou horkosti, ktorá charakterizuje 30 mg kvalitného konopného extraktu THCO, ťa prenesie do horúcich letných dní na slnečnej Sicílii.

THCO Jelly 30mg Pomeranč 8ks

Skvelá voľba pre začiatočníkov

 THCO vo forme jedlých produktov je ideálny pre tých, ktorí nemajú radi priamy zápach konope. Sú tiež skvelou voľbou pre rýchle a diskrétne užívanie. Avšak je potrebná opatrnosť. U akéhokoľvek jedlých produktov platí, že účinky sa prejavia po 30-90 minútach, najmä potom u kanabinoidov s oneskoreným nástupom účinku.
THCO Jelly 30mg Pomeranč 8ks

Účinky THCO

THCO (tetrahydrokanabinol-O-acetát) je syntetický kanabinoid pochádzajúci z THC, hlavnej psychoaktívnej zložky konope. Užívatelia popisujú THCO ako oveľa silnejší psychoaktívny účinok ako bežné THC, vrátane intenzívnej eufórie, hlbokého relaxu, úľavy od bolesti a významného zlepšenia nálady. Ďalšie účinky zahŕňajú zmenené vnímanie času a priestoru, čo môže viesť k živším a hlbším zmyslovým zážitkom. Niektorí jedinci tiež uvádzajú zvýšenú kreativitu a vnímavosť.

V skratke, THCO má potenciálne silnejšie účinky ako THC, ale s pomalším nástupom. Vzhľadom na obmedzený výskum na ľudskom tele je dôležité pristupovať k užívaniu THCO s rozvahou a byť si vedomý možných rizík spojených s jeho konzumáciou.

Čisto prírodné

Pre dokonalú arómu pomaranča nepoužívame žiadne chemické alebo syntetické dochucovadlá ani arómy. Bezkonkurenčná aróma našich ovocných želé je dosiahnutá veľmi vysokým podielom ovocných prísad. A to je jedna z mnohých vecí, ktoré odlišujú naše prémiové produkty od konkurencie.

Čerstvo spracované ovocie je len jednou z mnohých vecí, ktoré odlišujú naše želé od konkurencie.

THCO Jelly 30mg Pomeranč 8ks

Zlaté české ruky

Všetky naše THCO produkty sú navyše vyrábané nami v Českej republike. Maximálna kontrola kvality a minimálny záťaž pre prírodu vďaka preprave tovaru na pol cesty okolo sveta. Toto je náš prístup nielen k prémiovým produktom THCO.

Vďaka jedinečnému a profesionálnemu prístupu našich laboratórií vám ponúkame THCO produkty, ktoré nemajú na európskom trhu konkurenciu vo svojej kvalite.

NIE JE URČENÉ NA ĎALŠIU PREDAJNÚ AUTOMATOCH. DÔRAZNE ŽIADAME NAŠICH VEĽKOBEREZNÝCH ZÁKAZNÍKOV, ABY TOTO DODRŽIAVALI.

ZÁKAZ PREDAJA OSOBÁM DO 18 ROKOV.

Špecifikácie 

Zloženie: 30 mg destilátu THCO, želatína, ovocná zložka, cukor, kyselina citrónová, kyselina jablčná, kyselina vínna, voda

Dodatočné parametre

Kategória: Vyraďené z ponuky
Záruka: Podľa údajov na obale

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: