THCO Jelly 30mg Malina 8ks

Kód: 2612
Novinka
Neohodnotené
Značka: Czech CBD
€6,21 –33 %
thco raps berry 8pcs
€6,21 –33 % €4,13
Predaj už skončil

THCO želé (jedlá) s vôňou maliny z našej vlastnej produkcie. Príjemná svieža vôňa doplnená štipkou horkosti, ktorá charakterizuje 30 mg kvalitného extraktu konope THCO, vás prenesie do raja, z ktorého už nebudete chcieť odísť.

NIE JE URČENÉ NA ĎALŠIU PREDAJ V AUTOMATOCH.

ZÁKAZ PREDAJA DO 18 ROKOV.

Detailné informácie

Podrobný popis

THCO Jelly 30mg Malina 8ks

Zaži sladkú extáziu

THCO želé (jedlá) s vôňou maliny z našej vlastnej produkcie. Príjemná svieža vôňa doplnená štipkou horkosti, ktorá charakterizuje 30 mg kvalitného konopného extraktu THCO, ťa prenesie do lahodného raja, z ktorého už nechceš odísť.

THCO Jelly 30mg Malina 8ks

Skvelá voľba pre začiatočníkov

 THCO vo forme jedlých produktov je ideálny pre tých, ktorí nemajú radi priamy zápach konope. Sú tiež skvelou voľbou pre rýchle a diskrétne užívanie. Avšak je potrebná opatrnosť. U akéhokoľvek jedlých produktov platí, že účinky sa prejavia po 30-90 minútach, najmä potom u kanabinoidov s oneskoreným nástupom účinku.
THCO Jelly 30mg Malina 8ks

Účinky THCO

THCO (tetrahydrokanabinol-O-acetát) je syntetický kanabinoid pochádzajúci z THC, hlavnej psychoaktívnej zložky konope. Užívatelia popisujú THCO ako oveľa silnejší psychoaktívny účinok ako bežné THC, vrátane intenzívnej eufórie, hlbokého relaxu, úľavy od bolesti a významného zlepšenia nálady. Ďalšie účinky zahŕňajú zmenené vnímanie času a priestoru, čo môže viesť k živším a hlbším zmyslovým zážitkom. Niektorí jedinci tiež uvádzajú zvýšenú kreativitu a vnímavosť.

V skratke, THCO má potenciálne silnejšie účinky ako THC, ale s pomalším nástupom. Vzhľadom na obmedzený výskum na ľudskom tele je dôležité pristupovať k užívaniu THCO s rozvahou a byť si vedomý možných rizík spojených s jeho konzumáciou.

Čisto prírodné

For the perfect raspberry aroma, we don't use any chemical or synthetic flavorings or aromas. The unmatched aroma of our fruit jelly is achieved by a very high proportion of fruit ingredients. And that's one of the many things that sets our premium products apart from the competition.

Freshly processed fruit is just one of the many things that sets our jelly apart from the competition.

THCO Jelly 30mg Malina 8ks

Zlaté české ruky

Všetky naše THCO produkty sú navyše vyrábané nami v Českej republike. Maximálna kontrola kvality a minimálny záťaž pre prírodu vďaka preprave tovaru na pol cesty okolo sveta. Toto je náš prístup nielen k prémiovým produktom THCO.

Vďaka jedinečnému a profesionálnemu prístupu našich laboratórií vám ponúkame THCO produkty, ktoré nemajú na európskom trhu konkurenciu vo svojej kvalite.

NIE JE URČENÉ NA ĎALŠIU PREDAJNÚ AUTOMATOCH. DÔRAZNE ŽIADAME NAŠICH VEĽKOBEREZNÝCH ZÁKAZNÍKOV, ABY TOTO DODRŽIAVALI.

ZÁKAZ PREDAJA OSOBÁM DO 18 ROKOV.

Špecifikácie 

Zloženie: 30 mg destilátu THCO, želatína, ovocná zložka, cukor, kyselina citrónová, kyselina jablčná, kyselina vínna, voda

Dodatočné parametre

Kategória: Vyraďené z ponuky
Záruka: Podľa údajov na obale

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: