THCO Amnesia Haze 1ml

Kód: 2675
Novinka
Neohodnotené
Značka: Czech CBD
€20,42
Predaj už skončil

Vape set s príchuťou Amnesia Haze ponúka intenzívny zážitok pre vaše zmysly, kde sa mieša sladká chuť dozretých citrusov s 1 ml nášho kvalitného extraktu THCO. Jedinečná príchuť Amnesia Haze je ideálna na zlepšenie nálady, úľavu od stresu, podporu kreativity a podporu chuti k jedlu. Vyskúšajte ju a objavte novú úroveň relaxácie a pohody.

Detailné informácie

Podrobný popis

Neboj sa odviazať

Náš vaporizér nabitý najlepším extraktom THCO s príchuťou Amnesia Haze vám ponúkne intenzívny senzorický zážitok, pri ktorom sa prelína hlboká zemitá chuť so ľahkými náznakmi sladkých citrusov.

THCO vaporizer Amnesia Haze 1ml

Nebojte sa odviazať

Náš vaporizér, naplnený najlepším extraktom THCO s príchuťou Amnesia Haze, ponúka intenzívny zmyslový zážitok, pri ktorom sa miešajú hlboké zemité chute s jemnými náznakmi sladkých citrusov.

THCO vaporizer Amnesia Haze 1ml

Pořádná dávka relaxácie

THCO Amnesia Haze je ideálnym spoločníkom na obnovu pokoja a pohody po náročnom dni. Naša jedinečná zmes je navrhnutá ako denný nástroj na relaxáciu a oddych. S týmto výnimočným pomocníkom v kapse budete schopní čeliť akémukoľvek stresu s pokojom a rovnováhou!

Účinky THCO

THCO (tetrahydrokanabinol-O-acetát) je syntetický kanabinoid odvodený od THC, hlavnej psychoaktívnej zložky konope. Používatelia opisujú, že THCO má oveľa silnejšie psychoaktívne účinky ako bežné THC, čo zahŕňa intenzívnu eufóriu, hlbokú relaxáciu, úľavu od bolesti a významné zlepšenie nálady. Ďalšie účinky zahŕňajú zmenené vnímanie času a priestoru, čo môže viesť k živším a hlbším senzorickým zážitkom. Niektorí jedinci tiež hlásia zvýšenú kreativitu a vnímavosť.

V stručnosti, THCO má potenciálne silnejšie účinky ako THC, ale s pomalším nástupom. Z dôvodu obmedzeného výskumu na ľudskom tele je dôležité pristupovať k užívaniu THCO s rozvahou a byť si vedomý možných rizík spojených s jeho konzumáciou.

Špecifikácie 

90% THCO / 10% terpény

Dodatočné parametre

Kategória: Vyraďené z ponuky
Záruka: Podľa údajov na obale

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: