THCO Amnesia Haze 1 ml

Kód: 2657
Novinka
Neohodnotené
Značka: Czech CBD
€12,08
Predaj už skončil

Náhradná cartridge s príchuťou Amnesia Haze ponúka intenzívny zážitok pre vaše zmysly, kde sa mieša sladká chuť dozretých citrusov s 1 ml nášho kvalitného extraktu THCO. Jedinečná príchuť Amnesia Haze je ideálna na zlepšenie nálady, úľavu od stresu, podporu kreativity a podporu chuti k jedlu. Vyskúšajte ju a objavte novú úroveň relaxácie a pohody!

Detailné informácie

Podrobný popis

Neboj sa odviazať

Naša náhradná cartridge naplnená najlepším extraktom THCO s príchuťou Amnesia Haze vám ponúka intenzívny senzorický zážitok, pri ktorom sa mieša hlboká zemitá chuť s jemnými náznakmi sladkých citrusov.

THCO cartridge Amnesia Haze 1 ml

Nebojte sa odviazať

Náš vaporizér, naplnený najlepším extraktom THCO s príchuťou Amnesia Haze, ponúka intenzívny zmyslový zážitok, pri ktorom sa miešajú hlboké zemité chute s jemnými náznakmi sladkých citrusov.

THCO cartridge Amnesia Haze 1 ml

Pořádná dávka relaxácie

THCO Amnesia Haze je ideálnym spoločníkom na obnovu pokoja a pohody po náročnom dni. Naša jedinečná zmes je navrhnutá ako denný nástroj na relaxáciu a oddych. S týmto výnimočným pomocníkom v kapse budete schopní čeliť akémukoľvek stresu s pokojom a rovnováhou!

Účinky THCO

THCO (tetrahydrokanabinol-O-acetát) je syntetický kanabinoid odvodený od THC, hlavnej psychoaktívnej zložky konope. Používatelia opisujú, že THCO má oveľa silnejšie psychoaktívne účinky ako bežné THC, čo zahŕňa intenzívnu eufóriu, hlbokú relaxáciu, úľavu od bolesti a významné zlepšenie nálady. Ďalšie účinky zahŕňajú zmenené vnímanie času a priestoru, čo môže viesť k živším a hlbším senzorickým zážitkom. Niektorí jedinci tiež hlásia zvýšenú kreativitu a vnímavosť.

V stručnosti, THCO má potenciálne silnejšie účinky ako THC, ale s pomalším nástupom. Z dôvodu obmedzeného výskumu na ľudskom tele je dôležité pristupovať k užívaniu THCO s rozvahou a byť si vedomý možných rizík spojených s jeho konzumáciou.

Špecifikácie 

90% THCO / 10% terpény

Dodatočné parametre

Kategória: Vyraďené z ponuky
Záruka: Podľa údajov na obale

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: