THC-B Jelly 300mg Jahoda 20ks

Kód: 2549
Novinka
3 hodnotenia
Značka: Czech CBD
€20,42 –50 %
eshop thcb jelly strawberry 20
€20,42 –50 % €10,21
Na sklade (>5 ks)

Sladké želé cukríky s 300 mg THC-B a jahodovou príchuťou z našej cukrárenskej produkcie. Dokonalá vôňa a chuť čerstvých jahôd pripomínajúca babičkinu záhradku. Balenie obsahuje 20 ks lahodného želé. 

Tento produkt nesmie byť ďalej ponúkaný v predajných automatoch. Nepredajné mladším ako 18 rokov.

Vyrobené v ČR.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nechajte sa preniesť do pokojného raja

THC-B Jelly 300mg Jahoda 20ks

Ukludni sa!

Sladké exotické želé bonbóny (edibles) s príchuťou jahôd z našej vlastnej cukrárenskej produkcie. Príjemná svieža chuť doplnená kvapkou horkosti, ktorá charakterizuje kvalitný konopný extrakt THC-B, z ktorého je 15 mg v jednom bonbóne.

Zlaté české ruky

Všetky naše produkty THC-B sú navyše vyrábané nami v Českej republike. Maximálna kontrola kvality a minimálna záťaž pre prírodu v dôsledku prepravy tovaru cez polovicu sveta. To je náš prístup nielen k prémiovým produktom THC-P.

Úplne prírodné

Pre dokonalú chuť jahodového arómu nepoužívame žiadne chemické ani syntetické prísady alebo arómy. Nebeská chuť našich ovocných želé je dosiahnutá veľmi vysokým podielom ovocných zložiek. A to je jedna z mnohých vecí, ktoré odlišujú naše prémiové výrobky od konkurencie.

THC-B Jelly 300mg Jahoda 20ks
THC-B Jelly 300mg Jahoda 20ks

Čo je to THC-B? 

THC-B, alebo tetrahydrokanabinol-butol, je jedným z mnohých kanabinoidov nachádzajúcich sa v rastline konope. Hoci je menej známy ako jeho slávnejší príbuzný THC (tetrahydrokanabinol), ktorý je hlavnou psychoaktívnou zložkou konope, THC-B má svoje jedinečné vlastnosti a účinky. THC-B ovplyvňuje endokanabinoidný systém tela podobne ako iné kanabinoidy, ale výskum jeho špecifických účinkov je stále v počiatočných fázach.

Aké sú účinky THC-B?

THC-B, ako relatívne nedávno objavený kanabinoid, má účinky, ktoré zatiaľ neboli úplne preskúmané a sú predmetom obmedzeného výskumu. Predpokladá sa, že THC-B by mohol mať podobné psychoaktívne a terapeutické účinky ako THC, vrátane uľavovania od bolesti, zlepšovania nálady a možných účinkov proti úzkosti a depresii. Môže tiež ovplyvňovať chuť k jedlu a spánok.

Dôležité je poznamenať, že individuálne reakcie na kanabinoidy sa môžu výrazne líšiť v závislosti na mnohých faktoroch, vrátane genetickej predispozície a predchádzajúcich skúseností s konopnými produktmi.

THC-B Jelly 300mg Jahoda 20ks

THC-B vs. THC

THC je známe svojimi výraznými psychoaktívnymi účinkami, ktoré môžu zahŕňať eufóriu, zvýšené zmyslové vnímanie a relaxáciu, pričom tiež môže ponúknuť terapeutické výhody ako úľava od bolesti, redukcia úzkosti a podpora spánku. THC-B, hoci sa očakáva, že bude mať niektoré z týchto psychoaktívnych a terapeutických vlastností, môže mať odlišný profil účinkov, hlavne v ich intenzite.

THC môže u niektorých ľudí vyvolať silnejšie psychoaktívne reakcie, zatiaľ čo THC-B by mohlo ponúkať jemnejšie, možno menej intenzívne zážitky, čo by mohlo byť atraktívne pre užívateľov hľadajúcich menej výrazné účinky alebo iný typ úľavy. Na rozdiel od THC-B je THC obsiahnuté v konopných rastlinách vo veľmi väčšom množstve.

Žiadajte u svojho predajcu kvalitné produkty ako sú naše.

Tento produkt nesmie byť ďalej ponúkaný v predajných automatoch. Všetky THC-B edibles je nutné ďalej spracovávať. Nie sú určené na priamu konzumáciu. Nepredajné osobám mladším 18 rokov.

Špecifikacie

Zloženie: 1 kus obsahuje 15 mg THC-B destilátu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: THC-B želé
Záruka: Dle data na obalu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: