HHCPO Preroll Strawberry 12%

Kód: 2392
Neohodnotené
Značka: CzechCBD
€6,67 –50 %
hhcpo jahoda czech cbd
€6,67 –50 % €3,32
Na sklade (>5 ks)

Predbalené +\- 1,2 gramové jointy vyrobené z lyofilizovanej konopnej sušiny Strawberry obohatené o semi-kanabinoid  HHCPO, vyrábaný z CBD izolátu Strawberry je výrazný svojou silnou vôňou jahôd, ktorá sa vám bezpochyby zapíše do pamäti. Okrem jahôd sa objavujú silné podtóny ďalšieho ovocia, konkrétne borôvok a malín doplnené ľahkým nádychom krémovosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hľadáš sladkú bodku za náročným dňom?

 Ak hľadáš rýchle a efektívne uvoľnenie od starostí a balenie nie je práve tvojou silnou stránkou, neboj sa! Máme tu pre teba perfektné riešenie. Teraz si môžeš vychutnať naše PRE-ROLLS aj s HHCPO!

Uľahči si prácu!

Predrolované jointy vážiace približne +/- 1,2 gramu vyrobené z najlepších konopných kvetov odrody Strawberry obohatených kvalitným extraktom HHCPO.

Odroda Strawberry sa vyznačuje silným arómou jahôd, ktorá vám určite zanechá nezabudnuteľný dojem. Okrem jahôd sa vyskytujú silné podtóny ďalších ovocných druhov, konkrétne čučoriedok a malín, doplnené ľahkým nádychom krémovosti.

HHCPO Preroll Strawberry 12%
HHCPO Preroll Strawberry 12%

Potrebuješ sa uvoľniť? 

Jahoda je ideálna pre tých, ktorí túžia po uvoľnení mysle, zmiernení napätia a chcú si vychutnať skvelé gurmánske okamihy. Dodáva energiu, podporuje kreativitu a môže pomôcť zmierniť úzkosť, stres a depresiu.

Účinky HHCPO

Ak hľadáte zaručený spôsob relaxácie, zlepšenia nálady alebo dobrú dávku energie, potom je HHCPO presne to, čo potrebujete. Účinne bojuje proti stresu a bez ohľadu na to, aká úzkosť vás trápi, HHCPO vám môže pomôcť znížiť ich nepríjemné účinky na organizmus. Pomáha v boji proti bolesti a nevoľnosti, stimuluje chuť do jedla a môže mať pozitívny vplyv na kvalitu spánku.

HHCPO Preroll Strawberry 12%

Ako sa líši od tradičného HHC?

HHCPO má veľmi podobné účinky ako HHC alebo THC. Obe pomáhajú zmierniť bolesť, stres a úzkosť, vyvolávajú dlhotrvajúce pocity eufórie a pokoja. Na rozdiel od HHC má však HHCPO oveľa intenzívnejšie a dlhotrvajúce účinky. Stále neexistuje veľké množstvo štúdií týkajúcich sa HHCPO, preto je potrebná zvýšená opatrnosť pri jeho užívaní.

Dlhodobé užívanie HHCPO môže viesť k vyššej tolerancii voči iným kanabinoidom. Pred nákupom je dôležité overiť kvalitu a pôvod produktu, aby sa zabezpečil optimálny zážitok.

Opýtajte sa svojho predajcu o kvalitné produkty ako naše.

Zloženie / Špecifikácia

Obsah HHCPO: 12%

Obsah THC: < 0,2%

Dodatočné parametre

Kategória: HHCP-O Prerolls
Záruka: Dle data na obalu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: