HHCP Jelly 40mg Višeň 8ks

Kód: 2558
Akcia Novinka
Neohodnotené
Značka: CzechCBD
€5,79 –49 %
eshop hhcp jelly cherry 8
€5,79 –49 % €2,90
Na sklade (>5 ks)

HHCP želé (edibles) s vôňou višne z našej vlastnej produkcie. Príjemná svieža vôňa doplnená kvapkou horkosti, ktorá charakterizuje 40mg kvalitného konopného extraktu HHC-P, vás prenesie do raja, z ktorého už nebudete chcieť odísť.

NIE JE URČENÉ NA ĎALŠÍ PREDAJ V AUTOMATOCH.

ZÁKAZ PREDAJA OSOBÁM MLADŠÍM AKO 18 ROKOV.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ak ste nováčikom

HHC-P vo forme jedál je ideálny pre tých, ktorí nemajú radi priamy zápach rastliny konope. Sú tiež skvelou voľbou pre rýchle a diskrétne užívanie. Je však potrebná opatrnosť. Vo všeobecnosti platí, že účinky sa prejavia po 30-90 minútach, najmä pri kannabinoidoch s oneskoreným nástupom účinku.

HHCP Jelly 40mg Višeň 8ks

Ochutnaj raj

HHCP želé (edibles) s vôňou čerešne z našej vlastnej produkcie. Príjemná svieža vôňa doplnená kvapkou horkosti, ktorá charakterizuje 40 mg kvalitného konopného extraktu HHC-P, vás prenesie do raja, z ktorého už nebudete chcieť odísť.

Čisto prírodné

Pre dokonalú višňovú arómu nepoužívame žiadne chemické ani syntetické dochucovadlá či arómy. Bezkonkurenčná aróma našich ovocných želé je dosiahnutá veľmi vysokým podielom ovocných zložiek. A to je jedna z mnohých vecí, ktoré naše prémiové výrobky odlišuje od konkurencie.

HHCP Jelly 40mg Višeň 8ks

Účinky HHC-P

 Pozvoľný nástup eufórie je začiatok cesty, ktorú ponúka náš HHC-P hašiš. Keď sa toto jemné pocity začne zosilňovať, postupne sa premení na hlboký pocit pokoja a pohody. Je to ako keby sa vám otvorili dvere do sveta, kde sú všetky vaše starosti a stresy vzdialené, nahradené pokojom a kľudom.
HHCP Jelly 40mg Višeň 8ks

V čom sa líši od HHC?

HHC a HHC-P predstavujú nové generácie kanabinoidov, ktoré rozširujú možnosti pre užívateľov hľadajúcich rôzne účinky. HHC, hexahydrokanabidiol, je v podstate CBD s pridanou molekulou vodíka. Na druhej strane je tu HHC-P, hexahydrocannabiphorol, derivát HHC, ale s oveľa silnejšími účinkami. Jeho psychoaktívne účinky sú intenzívne, čo môže niektorých užívateľov priťahovať k hľadaniu silnej eufórie. Avšak rovnako ako pri všetkých kanabinoidoch, je dôležitá opatrnosť a uvážlivé dávkovanie. Pred nákupom je nevyhnutné overiť kvalitu a pôvod produktu, aby sa zabezpečil optimálny zážitok.

Zlaté české ruky

Všetky naše produkty HHC-P sú navyše vyrábané nami v Českej republike. Maximálna kontrola kvality a minimálny záťaž pre prírodu vďaka tomu, že sa vyhýbame preprave tovaru cez polovicu sveta. Toto je náš prístup nielen k prémiovým produktom HHC-P.

Vďaka jedinečnému a profesionálnemu prístupu našich laboratórií vám ponúkame produkty HHC-P, ktorých kvalita nemá na európskom trhu konkurenciu.

HHCP Jelly 40mg Višeň 8ks

NIE JE URČENÉ NA ĎALŠIU PREDAJ V AUTOMATOCH. DÔRAZNE ŽIADAME NAŠICH VEĽKOBERNÝCH ZÁKAZNÍKOV, ABY TOTO DODRŽALI.

ZÁKAZ PREDAJA DO 18 ROKOV.

Špecifikácie 

Zloženie: 50 mg destilátu HHC-P, želatína, ovocná zložka, cukor, citrónová kyselina, jablková kyselina, vínna kyselina, voda.

 

Dodatočné parametre

Kategória: HHCP želé
Záruka: Dle data na obalu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: