HHCP Jelly 40mg Modré Mango 8ks

Kód: 2552
Akcia Novinka
Neohodnotené
Značka: CzechCBD
€5,79 –49 %
eshop hhcp jelly mango 8
€5,79 –49 % €2,90
Na sklade (>5 ks)

HHCP želé (edibles) s vôňou modrého manga z našej vlastnej produkcie. Príjemná svieža vôňa doplnená kvapkou horkosti, ktorá charakterizuje 40mg kvalitného konopného extraktu HHC-P, vás prenesie do raja, z ktorého už nebudete chcieť odísť.

NIE JE URČENÉ NA ĎALŠÍ PREDAJ V AUTOMATOCH.

ZÁKAZ PREDAJA OSOBÁM MLADŠÍM AKO 18 ROKOV.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ak ste nováčikom

HHC-P vo forme jedál je ideálny pre tých, ktorí nemajú radi priamy zápach rastliny konope. Sú tiež skvelou voľbou pre rýchle a diskrétne užívanie. Je však potrebná opatrnosť. Vo všeobecnosti platí, že účinky sa prejavia po 30-90 minútach, najmä pri kannabinoidoch s oneskoreným nástupom účinku.

HHCP Jelly 40mg Modré Mango 8ks

Ochutnajte Tropy

HHCP želé (edibles) s vôňou modrého manga z našej vlastnej produkcie. Príjemná svieža vôňa doplnená kvapkou horkosti, ktorá charakterizuje 40 mg kvalitného konopného extraktu HHC-P, vás prenesie do raja, z ktorého už nebudete chcieť odísť.

Čisto prírodné

Pre dokonalú arómu manga nepoužívame žiadne chemické alebo syntetické príchute. Bezkonkurenčná aróma našich ovocných želé dosahuje veľmi vysoký podiel ovocnej zložky. A to je jedna z mnohých vecí, ktoré odlišujú naše prémiové výrobky od konkurencie.

Iba pri modrom mangu sme farbu zrelého manga upravili 100% prírodným farbivom na tyrkysovom modrom. Čerstvo spracované ovocie je len jednou z mnohých vecí, ktoré odlišujú naše želé od konkurencie.

HHCP Jelly 40mg Modré Mango 8ks

Účinky HHC-P

 Pozvoľný nástup eufórie je začiatok cesty, ktorú ponúka náš HHC-P hašiš. Keď sa toto jemné pocity začne zosilňovať, postupne sa premení na hlboký pocit pokoja a pohody. Je to ako keby sa vám otvorili dvere do sveta, kde sú všetky vaše starosti a stresy vzdialené, nahradené pokojom a kľudom.
HHCP Jelly 40mg Modré Mango 8ks

V čom sa líši od HHC?

HHC a HHC-P predstavujú nové generácie kanabinoidov, ktoré rozširujú možnosti pre užívateľov hľadajúcich rôzne účinky. HHC, hexahydrokanabidiol, je v podstate CBD s pridanou molekulou vodíka. Na druhej strane je tu HHC-P, hexahydrocannabiphorol, derivát HHC, ale s oveľa silnejšími účinkami. Jeho psychoaktívne účinky sú intenzívne, čo môže niektorých užívateľov priťahovať k hľadaniu silnej eufórie. Avšak rovnako ako pri všetkých kanabinoidoch, je dôležitá opatrnosť a uvážlivé dávkovanie. Pred nákupom je nevyhnutné overiť kvalitu a pôvod produktu, aby sa zabezpečil optimálny zážitok.

Zlaté české ruky

Všetky naše produkty HHC-P sú navyše vyrábané nami v Českej republike. Maximálna kontrola kvality a minimálny záťaž pre prírodu vďaka tomu, že sa vyhýbame preprave tovaru cez polovicu sveta. Toto je náš prístup nielen k prémiovým produktom HHC-P.

Vďaka jedinečnému a profesionálnemu prístupu našich laboratórií vám ponúkame produkty HHC-P, ktorých kvalita nemá na európskom trhu konkurenciu.

HHCP Jelly 40mg Modré Mango 8ks

NIE JE URČENÉ NA ĎALŠIU PREDAJ V AUTOMATOCH. DÔRAZNE ŽIADAME NAŠICH VEĽKOBERNÝCH ZÁKAZNÍKOV, ABY TOTO DODRŽALI.

ZÁKAZ PREDAJA DO 18 ROKOV.

Špecifikácie 

Zloženie: 50 mg destilátu HHC-P, želatína, ovocná zložka, cukor, citrónová kyselina, jablková kyselina, vínna kyselina, voda.

 

Dodatočné parametre

Kategória: HHCP želé
Záruka: Dle data na obalu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: