Destilát HHCP 100g

Kód: 2394
Neohodnotené
Značka: CzechCBD
€1 033,33
Skladem (>5 ks)

Destilát HHCP je násobne silnejšia verzia HHC. Je to kanabinoid s dlhým účinkom. Vysokokvalitný HHC-P prináša až niekoľkohodinové relaxačné účinky.

Detailné informácie

Podrobný popis

HHCP destilát 100g

Čo je HHC-P?

HHC-P je hydrogenovaná verzia HHC. V čistej forme je HHCP viskózny olej. Zvyčajne má mierne žltú farbu, hoci niekedy môže byť tmavšej jantárovej farby.

Celkovo HHCP ponúka intenzívnejší zážitok v porovnaní s HHC, hoci to závisí na tolerancii užívateľa. Hlásené účinky HHC-P sú silnejšie než HHC a THC.

Čo hovoria štúdie?

Aby sme sa vrátili úplne na začiatok, HHC objavil v konope v roku 1944 americký chemik. V posledných rokoch došlo k pokusom s pridaním vodíkovej molekuly k Delta-8 THC. Tento proces sa nazýva hydrogenácia a používa sa pre rôzne úpravy, ako je premiena rastlinného oleja na margarín.

Po tom, čo bolo zistené, že hydrogenácia premieňa THC na HHC, začali vedci skúmať, ako premieňať ďalšie kanabinoidy. Kanabinoid THC-P bol objavený až v roku 2019. A tak sa z tohto objavu rýchlo zrodilo HHC-P.

HHCP destilát 100g
HHCP destilát 100g

Účinky HHC-P

Kanabinoid HHC-P má niekoľko pozitívnych účinkov na organizmus. Okrem toho, že uľavuje od stresu a bolesti, HHC-P je skvelým antioxidantom, má silné protizápalové účinky a pozitívne ovplyvňuje kvalitu spánku. Zároveň ale dodáva aj dostatočnú dávku kvalitnej energie, ktorú počas dňa potrebujeme.

Kanabinoid HHC-P je známy tým, že zvyšuje chuť do jedla, čo môže byť prospešné pre tých, ktorí sa snažia naberať na váhe alebo trpia zdravotným problémom, ktorý spôsobuje stratu váhy.

Dodatočné parametre

Kategória: Destilát HHC-P
Záruka: Dle data na obalu
Obsah HHC-P: min 95%
Obsah 9R: min 70%
Obsah THC: 0 %

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: