HHC Spray Basic 5 ml - 165 mg HHC

Kód: 1300
47 hodnotení
Značka: Czech CBD
€12,08 –42 %
HHC SPRAY BASIC
€12,08 –42 % €6,92
Predaj už skončil (>5 ks)

HHC Spray Basic je revolučnou inováciou v oblasti absorpcie kanabinoidov. Špeciálna forma emulzie, ktorá zaručuje mimoriadne rýchlu a až 4-násobne vyššiu absorpciu HHC. Jednoducho ho stlačte a naneste na pokožku alebo priamo do úst. To všetko dopĺňa príjemná limetková príchuť, ktorá posúva používanie na vyššiu úroveň. Sprej zmierni stres, uvoľní vaše telo a povzbudí vašu chuť do jedla. Môže tiež zmierniť bolesť

Ideálny spoločník na párty alebo večierok.

Jedno balenie HHC Spray Basic vystačí pre 5-6 osôb na celý večer zábavy a relaxácie.

Obmedzenie platieb kartou na Slovensko u HHC produktov. U všetkých ostatných produktov odosielaných na SK platiť kartou je možné.

Detailné informácie

Podrobný popis

HHC Spray Basic obsahuje 165 mg HHC a je vyrobený emulznou technológiou, vďaka ktorej má tento produkt výnimočné absorpčné vlastnosti. Vstrebávanie HHC je až 4-krát vyššie ako v prípade komerčne dostupných produktov HHC. Stačí aplikovať na pokožku alebo priamo do úst. Účinky spoznáte už po niekoľkých minútach používania. Vďaka svojej veľkosti je sprej vhodný na diskrétne a nerušené použitie, či už na večierku, v pohodlí domova alebo na relaxáciu v práci. 

Limetková príchuť dodáva veľmi intenzívnu vôňu, ktorá osvieži váš dych alebo príjemne prevonia vašu pokožku. Sprej HHC má euforický a energetický účinok na ľudský organizmus. Zmierňuje stres, uvoľňuje telo a povzbudzuje chuť do jedla

Jedno balenie HHC Spray Basic vystačí pre 5-6 osôb na celý večer zábavy a relaxácie

Extrakt HHC, ktorý používame pri výrobe, sa získava hydrogenáciou vysokokvalitného extraktu CBD. Nikdy vám nebudeme ponúkať úplne syntetické a chemické prípravky, ktoré by mohli ohroziť vaše zdravie a nemajú prírodný základ. Hydrogenácia je proces, ktorý sa už mnoho rokov používa v potravinárskom priemysle pri výrobe všetkých tukov. Ide teda o štandardizovaný výrobný proces "potravinárskej kvality". Vďaka profesionálnemu prístupu našich odborníkov vám môžeme poskytnúť skvelý výpis HHC.

Medzi výťažkami HHC na trhu sú veľké rozdiely, a to tak v kvalite a vôni, ako aj v účinnej látke, ktorú obsahujú. Takzvaný pomer 9R : 9S. V extrakte HHC, ktorý ponúkame v našich produktoch, je tento pomer izomérov hexahydrokanabinolu minimálne 9R 68,57 % : 9S 24,12 %. Žiaľ, väčšina predajcov na trhu v ČR a EÚ ponúka HHC s hodnotou 9R len 45 %, tí serióznejší 55 %. Ktorý je stále o 25 % slabší ako hexahydrokanabinol, ktorý používame. 

Požiadajte svojho predajcu o kvalitné produkty HHC, ako sú tie naše. 

Účinok: euforický, povznášajúci, energický

Ideálne na: zlepšenie nálady, zmiernenie stresu a povzbudenie chuti do jedla

Chuť a vôňa: veľmi intenzívna a svieža limetková vôňa

Náplň: 165 mg HHC, citrónový olej, Neobee, patentovaná formula 

Objem: 5 ml

Upozornenie: Tento výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. HHC nie je psychoaktívna látka v konope a jej používanie je legálne. Neobsahuje THC. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25°. Chráňte pred slnečným žiarením a mrazom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.

Výrobok sa predáva len ako propagačný, turistický alebo zberateľský suvenír. 

Kúpou výrobku to zákazník potvrdzuje.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Vyraďené z ponuky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: