HHC PRE-ROLLS Pinkline joint

Kód: HHC302
6 hodnotení
Značka: Czech CBD
€169
Predaj už skončil (>5 ks)

Balené jointy s kvalitným HHC konopným kvetom. Jointy sú vyrobené z vysokej kvality, BIO skleníkovo pestovaného konopného kvetu a infúzovaného prémiovým HHC bez použitia rozpúšťadiel, uhlovodíkov a ďalších látok. HHC prerolls Pinkline sú ideálne aj pre dámy, ktoré hľadajú pohodlný spôsob užívania konopných produktov a ktoré chcú uvoľniť myseľ, znížiť stres a navodiť príjemné stavy.

Obmedzenie platieb kartou na Slovensko u HHC produktov. U všetkých ostatných produktov odosielaných na SK platiť kartou je možné.

Detailné informácie

Podrobný popis

Charakteristika: HHC PRE-ROLLS Pinkline jointy sú predbalené jointy hmotnosti 1,2 až 1,4 gramov s kvalitným konopným kvetom pestovaným v skleníkoch a vysokým obsahom HHC 22 až 25%. Tieto jointy sú zmiešané v špecifickom pomere odrôdy HHC Monkey z pestovania v skleníku a indoor odrôdy HHC Queen, čo dodáva týmto jointom charakteristickú chuť a arómu, ktorú ocenia aj náročnejší jazyky.

Aroma: Táto zmes konopných kvetov s hexahydrokanabinolom sa vyznačuje príjemným sladkastým arómou s miernymi náznakmi borovice a citrusových plodov. A ani chuť nezostane pozadu - ide o dokonalú kombináciu korenia, ktorá je zároveň ľahká, ale zároveň ostroučká. HHC jointy pomáhajú vďaka svojim éterickým účinkom uvoľniť myseľ, znížiť stres a vyvolať príjemné, relaxačné stavy. Sú ideálne pre tých, ktorí hľadajú ďalší pohodlný spôsob užívania konopných produktov.

Obsah HHC:       22 - 25% 

Obsah CBD:        6 - 7 % 

Obsah CBG:   0,05  - 0,8% 

Obsah THC:      < 0,2% 

Hmotnosť:      1,2 - 1,4 g 

Krajina pôvodu: Česká republika

Poznámka: Všetky naše HHC kvety sú prírodné a organicky pestované. Nikdy nepoužívame pri pestovaní žiadne chemické prípravky a k následnej infúzii HHC žiadne rozpúšťadlá, uhlovodíky, lieh atď. To všetko by zanechalo v konopných HHC kvetoch svoje reziduá. Konope používané k infúzii HHC je vždy v takom stave, ako ho priroda stvorila. Pretože si myslíme, že to umí zo všetkých pestovateľov úplne najlepšie. 

HHC PRE-ROLLS Pinkline jointy nie sú predávané za účelom vnútorného užívania. Napriek tomu z opatrnosti uvádzame nižšie aj upozornenie na zákon o e-cigaretách a tabakových výrobcov. 

Upozornenie: Všetky tabakové výrobky, príslušenstvo a elektronické cigariety, ktoré ponúkame, nepredávame osobám mladším 18 rokov. Splňujeme tak podmienky zákona č. 379/2005 Z.z. o zákaze predaja elektronických cigariet, e-liquidov a ich doplnkov mladistvým. Akýkoľvek výrobok napodobňujúci funkciu tabakového výrobku alebo tabakových potrieb vrátane príslušenstva týchto výrobkov je možné zakúpiť po dosiahnutí 18 rokov veku. Ukladajte mimo dosahu detí. Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy, pre aktívnych vodičov alebo vodičov z povolania alebo pre pracovníkov pri ťažkých strojoch. Nerobte žiadne úkony, ktoré by mohli viesť k vášmu zraneniu alebo k ohrozeniu iných osôb. Skladujte v suchu a tme v teplotách do 25°C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.

Výrobok sa predáva len ako propagačný, turistický alebo zberateľský suvenír. 

Zakúpením výrobku to zákazník berie na vedomie.

Žiadny predaj osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Vyraďené z ponuky
Obsah HHC: 22 - 25%
Obsah CBD: 6 - 7%
Obsah CBG: 0,05  - 0,8%
Obsah THC: < 0,2%

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: