HHC PRE-ROLLS indoor joint

Kód: 1370
5 hodnotení
Značka: Czech CBD
€7,96 –41 %
hhc joint indoor czechcbd sk 1
€7,96 –41 % €4,62
Predaj už skončil (>5 ks)

Předbalené jointy s kvalitním HHC konopným květem. Tyto jointy sú vyrobené z tej najlepšej indoor konopnej sušiny, vypestovanej BIO metódou a následne infúzované prémiovým HHC. Pri infúzii sa nepoužívajú žiadne rozpúšťadlá, uhlovodíky a ďalšie látky. HHC prerolls pomáhajú uvoľniť myseľ, znížiť stres a navodiť príjemné, niekedy až étericko-euforické stavy. Sú ideálne pre tých, ktorí hľadajú ďalší pohodlný spôsob užívania konopných produktov.

Obmedzenie platieb kartou na Slovensko u HHC produktov. U všetkých ostatných produktov odosielaných na SK platiť kartou je možné.

Detailné informácie

Podrobný popis

Charakteristika: HHC PRE-ROLLS indoor joint sú predbalené jointy s váhou 1,2 až 1,4 gramov s kvalitným indoor konopným kvetom. Obsahujú odrodu HHC Queen s 22 až 25% HHC. Jej konopný základ bol vyšľachtený z najlepších amerických genetík a dokončený stredomorským vánkom.

Aroma: Tento konopný kvet s hexahydrokanabinolom vás ohúri pronikavou aromatickou vôňou už pri prvom pohľade. Perfektná kombinácia citrusov a korenia poskytuje jedinečný zážitok s ľahkou a štipľavou výraznosťou. HHC Queen uspokojí aj tie najnáročnejšie zákazníkov, ktorí hľadajú nezabudnuteľný zážitok. HHC jointy pomáhajú vďaka svojim éterickým účinkom uvoľniť myseľ, znížiť stres a navodiť príjemné, relaxačné stavy. Sú ideálne nielen pre tých, ktorí hľadajú ďalší pohodlný spôsob užívania konopných produktov.

Obsah HHC:  22 - 25% 

Obsah CBD: 6 - 7 % 

Obsah CBG: 0,05  - 0,8% 

Obsah THC:  < 0,2% 

Země původu: Česká republika

Poznámka: Všechny naše HHC květy jsou přírodní a organicky pěstované bez použití chemických přípravků. Při infuzi HHC nejsou používána žádná rozpouštědla, uhlovodíky ani líh. Vždy používáme k infuzi HHC konopí v takovém stavu, jak jej příroda stvořila. 

Upozornění: HHC PRE-ROLLS indoor jointy nejsou určeny k vnitřnímu užití a mohou být podrobeny zákonům týkajícím se e-cigaret a tabákových výrobků.

Upozornenie: Všetky tabakové výrobky, príslušenstvo a elektronické cigariety, ktoré ponúkame, nepredávame osobám mladším 18 rokov. Splňujeme tak podmienky zákona č. 379/2005 Z.z. o zákaze predaja elektronických cigariet, e-liquidov a ich doplnkov mladistvým. Akýkoľvek výrobok napodobňujúci funkciu tabakového výrobku alebo tabakových potrieb vrátane príslušenstva týchto výrobkov je možné zakúpiť po dosiahnutí 18 rokov veku. Ukladajte mimo dosahu detí. Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy, pre aktívnych vodičov alebo vodičov z povolania alebo pre pracovníkov pri ťažkých strojoch. Nerobte žiadne úkony, ktoré by mohli viesť k vášmu zraneniu alebo k ohrozeniu iných osôb. Skladujte v suchu a tme v teplotách do 25°C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.

Výrobok sa predáva len ako propagačný, turistický alebo zberateľský suvenír. 

Zakúpením výrobku to zákazník berie na vedomie.

Žiadny predaj osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Vyraďené z ponuky
Obsah HHC: 22 - 25%
Obsah CBD: 6 - 7 %
Obsah CBG: 0,05  - 0,8%
Obsah THC: < 0,2%
Nevypĺňajte toto pole:
MK Avatar autora 13.1.2024 12:10
nieje to zle chcel som dat 5 hviezd ale omylom som ťukol a už to viac nešlo 🤔🤪
Odpovedať
CC Avatar autora Spokojnist 8.6.2023 08:52
Dnes to prišlo tak som zvedavý aké účinky to má. Zatiaľ som Hasis skúšal a ten bol super
Odpovedať