HHC PRE-ROLLS greenhouse joint

Kód: HHC301
49 hodnotení
Značka: Czech CBD
€99
Predaj už skončil (>5 ks)

Vopred balené HHC fajky s kvalitným konope šťavnatým arómou s silnými tónmi Amnesia Haze. Tieto fajky sú vyrobené z toho najlepšieho konope, pestovaného v skleníkoch BIO metódou a následne infúzovaného prémiovým HHC. Pri infúzii sa nepoužívajú žiadne rozpúšťadlá, uhlovodíky a ďalšie látky. HHC prerolls pomáhajú uvoľniť myseľ, znížiť stres a navodiť príjemný, niekedy až etericko-euforický stav. Sú ideálne pre tých, ktorí hľadajú ďalší pohodlný spôsob užívania konopných produktov.

Obmedzenie platieb kartou na Slovensko u HHC produktov. U všetkých ostatných produktov odosielaných na SK platiť kartou je možné.

Detailné informácie

Podrobný popis

Charakteristika: HHC PRE-ROLLS greenhouse jointy sú predbalené 1,2 - 1,4 gramové jointy s kvalitným konopným kvetom pestovaným v skleníkoch a vysokým obsahom HHC 22 - 25%. Tieto jointy obsahujú HHC Monkey, ktorej konopný základ bol vyšľachtený z najlepších genetík z USA s štipkou európskej ľahkosti a plnosti.

Aroma: Tento konopný kvet s hexahydrokanabinolom sa vyznačuje príjemným sladkým aroma s podtónmi Amnesia Haze, ktoré vás odnesú na kalifornské pláže zalité slnkom. HHC jointy pomáhajú svojimi éterickými účinkami uvoľniť myseľ, znížiť stres a vyvolať príjemné, relaxačné stavy. Sú ideálne pre tých, ktorí hľadajú ďalší pohodlný spôsob užívania konopných produktov.

Obsah HHC: 22 - 25%

Obsah CBD: 6 - 7%

Obsah CBG: 0,05 - 0,8%

Obsah THC: < 0,2%

Hmotnosť: 1,2 - 1,4g

Krajina pôvodu: Česká republika

Poznámka: Všetky naše HHC kvety sú prírodné a organicky pestované. Nikdy neuplatňujeme pri pestovaní žiadne chemické prípravky a k následnej infúzii HHC žiadne rozpúšťadlá, uhlovodíky, lieh apod. To všetko by zanechalo v konopných HHC kvetoch svoje rezíduá. Konope používané k infúzii HHC je vždy v takom stave, ako ho príroda vytvorila. Pretože si myslíme, že to umie z všetkých pestovateľov úplne najlepšie. 

HHC PRE-ROLLS greenhouse jointy sa nenachádzajú na predaj za účelom vnútorného užívania. Napriek tomu z opatrnosti uvádzame nižšie aj upozornenie na zákon o e-cigaretách a tabakových výrobkoch. 

Upozornenie: Všetky tabakové výrobky, príslušenstvo a elektronické cigariety, ktoré ponúkame, nepredávame osobám mladším 18 rokov. Splňujeme tak podmienky zákona č. 379/2005 Z.z. o zákaze predaja elektronických cigariet, e-liquidov a ich doplnkov mladistvým. Akýkoľvek výrobok napodobňujúci funkciu tabakového výrobku alebo tabakových potrieb vrátane príslušenstva týchto výrobkov je možné zakúpiť po dosiahnutí 18 rokov veku. Ukladajte mimo dosahu detí. Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy, pre aktívnych vodičov alebo vodičov z povolania alebo pre pracovníkov pri ťažkých strojoch. Nerobte žiadne úkony, ktoré by mohli viesť k vášmu zraneniu alebo k ohrozeniu iných osôb. Skladujte v suchu a tme v teplotách do 25°C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.

Výrobok sa predáva len ako propagačný, turistický alebo zberateľský suvenír. 

Zakúpením výrobku to zákazník berie na vedomie.

Žiadny predaj osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Vyraďené z ponuky
Záruka: Dle data na obalu
Obsah HHC: 22 - 25%
Obsah CBD: 6 - 7%
Obsah CBG: 0,05  - 0,8%
Obsah THC: < 0,2%

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: