HHC-P Stronger disPOD Watermellon Kush 2ml

Kód: 1290
7 hodnotení
Značka: Czech CBD
€41,25
Predaj už skončil (>5 ks)

Jednorázový Stronger disPOD s osviežujúcou príchuťou Watermelon Kush prináša 2 ml mimoriadneho HHC-P. Tento revolučný kanabinoid HHC-P môže byť až 30-krát silnejší, čo vám zaručuje veľmi intenzívny účinok a ako bonus ešte predĺžený. Poteší vás svojou osviežujúcou a šťavnatou chuťou melónu, ktorá vás prenesie do relaxácie pod letným slnkom. Tento obľúbený strain zlepší náladu, prináša pocity pokoja a osvieženia. Ideálny pre tých, ktorí hľadajú okamžité osvieženie a chvíľu pokoja. Ponorte sa do chutného sveta Watermelon Kush s našou radou HHC-P Stronger!

Detailné informácie

Podrobný popis

HHC-P Stronger disPOD Watermellon Kush 2ml

Magické terpény

Terpény sa starajú o kvalitnú stimuláciu celého organizmu, prebúdzajú tvorivú stránku osobnosti a dodávajú povznášajúci pocit šťastia.
HHC-P Stronger disPOD Watermellon Kush 2ml

Svieža chuť

Chuť osviežujúceho melónu v kombinácii s ľahkými tónmi odtieňov kush vás prenesie na pokojné letné lúky plné slnka a relaxu.
HHC-P Stronger disPOD Watermellon Kush 2ml

Mood boost

Ideálne na zlepšenie nálady, zmiernenie každodenného stresu a úzkosti a povzbudenie chuti do jedla. Hoďte sa do nálady s našou disPOD.

Požiadajte svojho predajcu o kvalitné výrobky s obsahom HHC a HHC-P, ako sú tie naše.

Zloženie/špecifikácie

Terpénové zloženie: Terpinolén, karyofylén, beta-oscimen, myrcen, beta-pinén, D-limonén, alfa-pinén, D-3 karén, D-alfa-pinén, linalool

Náplň: 15% HHC-P, 80% HHC, obsah 9R min. 68,5%, 5% prírodných terpénov.

Objem 2 ml disPOD. Obsah balenia: 1x jednorazové vapovacie pero ( na jedno použitie)

Batéria: kapacita 350 mAh, možnosť dobíjania cez Micro-USB Náplň neobsahuje žiadne riediace roztoky ako PG/VG , MCT apd.

Návod spuštění disPODu:

5x Zmáčkněte tlačítko na disPODu pro uvedení baterie do stavu On/Off.

3x Zmáčkněte tlačítko pro změnu intenzity nahřívání (vapování). DisPOD je vyroben se 3 stupni nahřívání - Zelená/Modrá/Červená

Zelená je nejslabší, modrá střed a červená nejsilnější. Postupným zmáčknutím 3x za sebou měníte intenzitu nahřívání.

2x Zmáčknutí tlačítka na baterii je pro předehřev disPODu. V chladných podmínkách zahřeje disPOD na provozní teplotu pro dokonalé vapování. V průběhu předehřevu indikuje zelenomodrou a červenou barvu dokud se disPOD nezahřeje.

Před každým použitím je vhodné disPOD s náplní THCP předehřát. Zmáčkněte 2x spínací tlačítko dle návodu výše. Zabráníte tak přehlcení atomizéru u disPODu. Při přehlcení atomizéru dojde během několika pokusů o spuštění k nevratnému znefunkčnění disPODu. Náplň má obrovskou viskozitu a potřebuje pro správnou funkci krátký předehřev.

Upozornenie: Všetky tabakové výrobky, príslušenstvo a elektronické cigarety, ktoré ponúkame, sa nepredávajú osobám mladším ako 18 rokov. Dodržiavame podmienky zákona č. 379/2005 Z. z. o zákaze predaja elektronických cigariet, elektronických tekutín a ich príslušenstva mladistvým. Akýkoľvek výrobok, ktorý imituje funkciu tabakového výrobku alebo tabakového príslušenstva, vrátane príslušenstva k takýmto výrobkom, je možné zakúpiť po dovŕšení 18 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené na používanie tehotnými alebo dojčiacimi ženami, aktívnymi alebo profesionálnymi vodičmi alebo pracovníkmi na ťažkých strojoch. Nevykonávajte žiadne činnosti, ktoré by mohli viesť k vášmu zraneniu alebo ohrozeniu iných osôb. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25°. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom.

Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale. Tento výrobok sa predáva len ako propagačný, turistický alebo zberateľský suvenír. Zakúpením výrobku to zákazník potvrdzuje. Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Vyraďené z ponuky
Záruka: Dle data na obalu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: