HHC-P Stronger disPOD Sour Diesel 2ml

Kód: 1299
Neohodnotené
Značka: Czech CBD
€41,25
Predaj už skončil (>5 ks)

Jednorázový Stronger disPOD s průraznou príchuťou Sour Diesel ponúka 2 ml vynikajúceho HHC-P. Táto inovatívna verzia kanabinoidu HHC môže byť až 30-krát silnejšia, čo vám zaručí mimoriadne intenzívny účinok a predĺžený zážitok. Zaujme vás svojimi výraznými citrusovými tónmi s jemným náznakom dieselu. Tento overený strain vám dodá energiu, zlepší náladu a oživí váš deň. Je skvelým spoločníkom pri zmiernení stresu a prirodzene tiež stimuluje chuť do jedla. Ponorte sa do sveta intenzívnych chutí a aróm s našou radou HHC-P Stronger!

 
 

Detailné informácie

Podrobný popis

HHC-P Stronger disPOD Sour Diesel 2ml

Magické terpény

Terpény sa starajú o kvalitnú stimuláciu organizmu majú upokojujúci účinok a navodzujú príjemnú náladu.
HHC-P Stronger disPOD Sour Diesel 2ml

Skvelá chuť

Aróma originálneho konopného kmeňa je zemitá až naftová, ale so sviežimi tónmi citróna.
HHC-P Stronger disPOD Sour Diesel 2ml

Energy boost

Ideálne ako naštartovanie na produktívny začiatok dňa a udržanie motivácie na plnenie denných povinností bez toho, aby vám došla energia.

Požiadajte svojho predajcu o kvalitné výrobky s obsahom HHC a HHC-P, ako sú tie naše.

Zloženie/špecifikácie

Terpénové zloženie: Karyofylén, d-limonén, myrcen, L-beta-pinen, linalool, L-alfa-pinen, alfa-terpineol, kamfen. 15% HHC-P, 80% HHC, obsah 9R min. 68,5%, 5% prírodných terpénov.

Objem DisPOD: 2 ml

Obsah balenia: 1x jednorazové vapovacie pero ( na jedno použitie)

Batéria: kapacita 350 mAh, možnosť dobíjania cez Micro-USB Náplň neobsahuje žiadne riediace roztoky ako PG/VG , MCT apd.

Návod spuštění disPODu:

5x Zmáčkněte tlačítko na disPODu pro uvedení baterie do stavu On/Off.

3x Zmáčkněte tlačítko pro změnu intenzity nahřívání (vapování). DisPOD je vyroben se 3 stupni nahřívání - Zelená/Modrá/Červená

Zelená je nejslabší, modrá střed a červená nejsilnější. Postupným zmáčknutím 3x za sebou měníte intenzitu nahřívání.

2x Zmáčknutí tlačítka na baterii je pro předehřev disPODu. V chladných podmínkách zahřeje disPOD na provozní teplotu pro dokonalé vapování. V průběhu předehřevu indikuje zelenomodrou a červenou barvu dokud se disPOD nezahřeje.

Před každým použitím je vhodné disPOD s náplní THCP předehřát. Zmáčkněte 2x spínací tlačítko dle návodu výše. Zabráníte tak přehlcení atomizéru u disPODu. Při přehlcení atomizéru dojde během několika pokusů o spuštění k nevratnému znefunkčnění disPODu. Náplň má obrovskou viskozitu a potřebuje pro správnou funkci krátký předehřev.

Upozornenie: Všetky tabakové výrobky, príslušenstvo a elektronické cigarety, ktoré ponúkame, sa nepredávajú osobám mladším ako 18 rokov. Dodržiavame podmienky zákona č. 379/2005 Z. z. o zákaze predaja elektronických cigariet, elektronických tekutín a ich príslušenstva mladistvým. Akýkoľvek výrobok, ktorý imituje funkciu tabakového výrobku alebo tabakového príslušenstva, vrátane príslušenstva k takýmto výrobkom, je možné zakúpiť po dovŕšení 18 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené na používanie tehotnými alebo dojčiacimi ženami, aktívnymi alebo profesionálnymi vodičmi alebo pracovníkmi na ťažkých strojoch. Nevykonávajte žiadne činnosti, ktoré by mohli viesť k vášmu zraneniu alebo ohrozeniu iných osôb. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25°. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom.

Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale. Tento výrobok sa predáva len ako propagačný, turistický alebo zberateľský suvenír. Zakúpením výrobku to zákazník potvrdzuje. Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Vyraďené z ponuky
Záruka: Dle data na obalu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: