HHC-P Stronger disPOD Runtz 2ml

Kód: 1296
Neohodnotené
Značka: Czech CBD
€41,25
Predaj už skončil (>5 ks)

Jednorázový Stronger disPOD s exotickou príchuťou Runtz2 ml vás zavedie do sveta mimoriadneho HHC-P. Táto inovatívna verzia kanabinoidu HHC môže byť až 30-krát silnejšia, čo vám zaručí neuveriteľne intenzívny účinok s predĺženou dobou trvania. Očarí vás svojou sladkou a ovocnou chuťou s nádychom tropického ovocia. Strain Runtz je známy svojou schopnosťou zlepšovať náladu, prinášať pocity eufórie a osviežiť vaše zmysly. Či už hľadáte spôsob, ako sa zbaviť stresu alebo len chcete potešiť svoje chuťové bunky, tento POD vás určite nesklame. Pripravte sa na nezabudnuteľný zážitok s našou radou HHC-P Stronger!

Detailné informácie

Podrobný popis

HHC-P Stronger disPOD Runtz 2ml

Magické terpény

Terpény sa starajú o kvalitnú stimuláciu organizmu a prebúdzajú kreativitu.
HHC-P Stronger disPOD Runtz 2ml

Kombinácia príchutí

Sladká a krémová aróma vytvorená skrížením Zkittles a Gelato. Prenesie vás do čarovnej krajiny plnej sladkostí bez toho, aby ste sa museli obávať zlého chrupu.
HHC-P Stronger disPOD Runtz 2ml

Mood boost 

Ideálna na zlepšenie nálady, zmiernenie každodenného stresu, úzkosti a navodenie dlhotrvajúcej eufórie.

Požiadajte svojho predajcu o kvalitné výrobky s obsahom HHC a HHC-P, ako sú tie naše.

Zložky/špecifikácie

Alfa-bisabolol, alfa-cedrén, alfa-humulén, alfa-felandrén. Alfa-pinén, alfa-terpínén, alfa-terpineol, benzoín, beta-karyofylén, beta-pinén, kamfén, gáfor, cis-oscién, citral dietyl acetál, citronelol, delta-3-karén, D-limonén, fenchol, geraniol, izoborneol, linalool, L-mentol, myrcen, nerol, sabinén, terpinolén, trans-oscién, valencén

Náplň: 15% HHC-P, 80% HHC, obsah 9R min. 68,5%, 5% prírodných terpénov.

Objem DisPOD: 2 ml Obsah balenia: 1x jednorazové vapovacie pero ( na jedno použitie)

Batéria: kapacita 350mAh, možnosť dobíjania cez Micro-USB Náplň neobsahuje žiadne riediace roztoky ako PG/VG , MCT apd.

Návod spuštění disPODu:

5x Zmáčkněte tlačítko na disPODu pro uvedení baterie do stavu On/Off.

3x Zmáčkněte tlačítko pro změnu intenzity nahřívání (vapování). DisPOD je vyroben se 3 stupni nahřívání - Zelená/Modrá/Červená

Zelená je nejslabší, modrá střed a červená nejsilnější. Postupným zmáčknutím 3x za sebou měníte intenzitu nahřívání.

2x Zmáčknutí tlačítka na baterii je pro předehřev disPODu. V chladných podmínkách zahřeje disPOD na provozní teplotu pro dokonalé vapování. V průběhu předehřevu indikuje zelenomodrou a červenou barvu dokud se disPOD nezahřeje.

Před každým použitím je vhodné disPOD s náplní THCP předehřát. Zmáčkněte 2x spínací tlačítko dle návodu výše. Zabráníte tak přehlcení atomizéru u disPODu. Při přehlcení atomizéru dojde během několika pokusů o spuštění k nevratnému znefunkčnění disPODu. Náplň má obrovskou viskozitu a potřebuje pro správnou funkci krátký předehřev.

Upozornenie: Všetky tabakové výrobky, príslušenstvo a elektronické cigarety, ktoré ponúkame, sa nepredávajú osobám mladším ako 18 rokov. Dodržiavame podmienky zákona č. 379/2005 Z. z. o zákaze predaja elektronických cigariet, elektronických tekutín a ich príslušenstva mladistvým. Akýkoľvek výrobok, ktorý imituje funkciu tabakového výrobku alebo tabakového príslušenstva, vrátane príslušenstva k takýmto výrobkom, je možné zakúpiť po dovŕšení 18 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené na používanie tehotnými alebo dojčiacimi ženami, aktívnymi alebo profesionálnymi vodičmi alebo pracovníkmi na ťažkých strojoch. Nevykonávajte žiadne činnosti, ktoré by mohli viesť k vášmu zraneniu alebo ohrozeniu iných osôb. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25°. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom.

Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale. Tento výrobok sa predáva len ako propagačný, turistický alebo zberateľský suvenír. Zakúpením výrobku to zákazník potvrdzuje. Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Vyraďené z ponuky
Záruka: Dle data na obalu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: