HHC-P Stronger disPOD Northern Light 2ml

Kód: 1293
Neohodnotené
Značka: Czech CBD
€41,25
Predaj už skončil (>5 ks)

Jednorázový Stronger disPOD s hlbokou príchuťou Northern Light ponúka 2 ml vynikajúceho HHC-P. Táto inovatívna verzia kanabinoidu HHC môže byť až 30-krát silnejšia, čo vám zaručí intenzívny a dlhotrvajúci zážitok. Northern Light vás ohromí svojou bohatou, takmer medovou chuťou s náznakom borovíc. Tento legendárny strain je ideálny pre hlbokú relaxáciu, pomáha zmierniť stres a podporuje kvalitný spánok. Doprajte si túto klasiku a prežite intenzitu našej rady HHC-P Stronger!

Detailné informácie

Podrobný popis

HHC-P Stronger disPOD Northern Light 2ml

Magické terpény

Terpény sa starajú o kvalitnú stimuláciu organizmu a prebúdzajú kreativitu.
HHC-P Stronger disPOD Northern Light 2ml

Kombinácia príchutí

O zážitok sa postarajú zemité a borovicové príchute s pikantným nádychom.
HHC-P Stronger disPOD Northern Light 2ml

Mood boost 

Zlepší vašu náladu, zmierni každodenný stres a navodí stav eufórie.

Požiadajte svojho predajcu o kvalitné výrobky s obsahom HHC a HHC-P, ako sú tie naše.

Zloženie/špecifikácie

Terpénové zloženie: Terpinolén, karyofylén, beta-oscimen, myrcen, beta-pinén, D-limonén, alfa-pinén, D-3 karén, D-alfa-pinén, linalool

Náplň: 15% HHC-P, 80% HHC, obsah 9R min. 68,5%, 5% prírodných terpénov.

Objem 2 ml disPOD. Obsah balenia: 1x jednorazové vapovacie pero ( na jedno použitie)

Batéria: kapacita 350 mAh, možnosť dobíjania cez Micro-USB Náplň neobsahuje žiadne riediace roztoky ako PG/VG , MCT apd.

Návod spuštění disPODu:

5x Zmáčkněte tlačítko na disPODu pro uvedení baterie do stavu On/Off.

3x Zmáčkněte tlačítko pro změnu intenzity nahřívání (vapování). DisPOD je vyroben se 3 stupni nahřívání - Zelená/Modrá/Červená

Zelená je nejslabší, modrá střed a červená nejsilnější. Postupným zmáčknutím 3x za sebou měníte intenzitu nahřívání.

2x Zmáčknutí tlačítka na baterii je pro předehřev disPODu. V chladných podmínkách zahřeje disPOD na provozní teplotu pro dokonalé vapování. V průběhu předehřevu indikuje zelenomodrou a červenou barvu dokud se disPOD nezahřeje.

Před každým použitím je vhodné disPOD s náplní THCP předehřát. Zmáčkněte 2x spínací tlačítko dle návodu výše. Zabráníte tak přehlcení atomizéru u disPODu. Při přehlcení atomizéru dojde během několika pokusů o spuštění k nevratnému znefunkčnění disPODu. Náplň má obrovskou viskozitu a potřebuje pro správnou funkci krátký předehřev.

Upozornenie: Všetky tabakové výrobky, príslušenstvo a elektronické cigarety, ktoré ponúkame, sa nepredávajú osobám mladším ako 18 rokov. Dodržiavame podmienky zákona č. 379/2005 Z. z. o zákaze predaja elektronických cigariet, elektronických tekutín a ich príslušenstva mladistvým. Akýkoľvek výrobok, ktorý imituje funkciu tabakového výrobku alebo tabakového príslušenstva, vrátane príslušenstva k takýmto výrobkom, je možné zakúpiť po dovŕšení 18 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené na používanie tehotnými alebo dojčiacimi ženami, aktívnymi alebo profesionálnymi vodičmi alebo pracovníkmi na ťažkých strojoch. Nevykonávajte žiadne činnosti, ktoré by mohli viesť k vášmu zraneniu alebo ohrozeniu iných osôb. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25°. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom.

Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale. Tento výrobok sa predáva len ako propagačný, turistický alebo zberateľský suvenír. Zakúpením výrobku to zákazník potvrdzuje. Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Vyraďené z ponuky
Záruka: Dle data na obalu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: