HHC-P Stronger disPOD Mango 2ml

Kód: 1305
1 hodnotenie
Značka: Czech CBD
€41,25
Predaj už skončil (>5 ks)

Jednorázový Stronger disPOD s exotickou príchuťou Manga prináša 2 ml mimoriadneho HHC-P. Táto inovatívna verzia kanabinoidu HHC môže byť až 30-krát silnejšia, poskytuje intenzívny a dlhotrvajúci účinok, ktorý si určite zapamätáte. Nechajte sa okúzliť bohatou chuťou zrelého manga, ktorá dokonale spája sladkosť s jemným tropickým nádychom. Tento obľúbený strain vás povzbudí, naplní pocitmi radosti a dodá energiu počas celého dňa. Ideálny pre tých, ktorí chcú prekonať stres a zlepšiť náladu. Pripravte sa na exotický zážitok s našou radou HHC-P Stronger!

Detailné informácie

Podrobný popis

HHC-P Stronger disPOD Mango 2ml

Magické terpény

Terpény sa starajú o kvalitnú stimuláciu organizmu a prebúdzajú kreatívnu a zábavnú stránku osobnosti.
HHC-P Stronger disPOD Mango 2ml

Kombinácia chutí

Lahodná svieža chuť manga, dokonale podčiarknutá ovocnými tónmi, sa postará o ideálny pôžitok. Zavrite oči a nechajte sa preniesť do tropického raja.
HHC-P Stronger disPOD Mango 2ml

Mood boost 

Ideálny na zlepšenie nálady, zmiernenie každodenného stresu, úzkosti a navodenie dlhotrvajúcej eufórie.

Požiadajte svojho predajcu o kvalitné výrobky s obsahom HHC a HHC-P, ako sú tie naše.

Zložky/špecifikácie

Terpénové zložky: alfa-pinén, myrcen, D-limonén, terpinolén, linalool, terpineol, alfa-humulén, beta-karyofylén, oxid karyofylénu, alfa-bisabolol, kamfén, beta-pinén, ocimen, nerolidol, citronellol Náplň: 15% HHC-P, 80% HHC, obsah 9R min. 68,5%, 5% prírodných terpénov.

Objem 2 ml disPOD. Obsah balenia: 1x jednorazové vapovacie pero ( na jedno použitie)

Batéria: kapacita 350mAh, možnosť dobíjania cez Micro-USB Náplň neobsahuje žiadne riediace roztoky ako PG/VG , MCT apd.

Návod spuštění disPODu:

5x Zmáčkněte tlačítko na disPODu pro uvedení baterie do stavu On/Off.

3x Zmáčkněte tlačítko pro změnu intenzity nahřívání (vapování). DisPOD je vyroben se 3 stupni nahřívání - Zelená/Modrá/Červená

Zelená je nejslabší, modrá střed a červená nejsilnější. Postupným zmáčknutím 3x za sebou měníte intenzitu nahřívání.

2x Zmáčknutí tlačítka na baterii je pro předehřev disPODu. V chladných podmínkách zahřeje disPOD na provozní teplotu pro dokonalé vapování. V průběhu předehřevu indikuje zelenomodrou a červenou barvu dokud se disPOD nezahřeje.

Před každým použitím je vhodné disPOD s náplní THCP předehřát. Zmáčkněte 2x spínací tlačítko dle návodu výše. Zabráníte tak přehlcení atomizéru u disPODu. Při přehlcení atomizéru dojde během několika pokusů o spuštění k nevratnému znefunkčnění disPODu. Náplň má obrovskou viskozitu a potřebuje pro správnou funkci krátký předehřev.

Upozornenie: Všetky tabakové výrobky, príslušenstvo a elektronické cigarety, ktoré ponúkame, sa nepredávajú osobám mladším ako 18 rokov. Dodržiavame podmienky zákona č. 379/2005 Z. z. o zákaze predaja elektronických cigariet, elektronických tekutín a ich príslušenstva mladistvým. Akýkoľvek výrobok, ktorý imituje funkciu tabakového výrobku alebo tabakového príslušenstva, vrátane príslušenstva k takýmto výrobkom, je možné zakúpiť po dovŕšení 18 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určené na používanie tehotnými alebo dojčiacimi ženami, aktívnymi alebo profesionálnymi vodičmi alebo pracovníkmi na ťažkých strojoch. Nevykonávajte žiadne činnosti, ktoré by mohli viesť k vášmu zraneniu alebo ohrozeniu iných osôb. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25°. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom.

Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale. Tento výrobok sa predáva len ako propagačný, turistický alebo zberateľský suvenír. Zakúpením výrobku to zákazník potvrdzuje. Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Vyraďené z ponuky
Záruka: Dle data na obalu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: