HHC-P Beast Alien OG 1 ml

Kód: 2498
Akcia Novinka
Neohodnotené
Značka: CzechCBD
€22,29 –49 %
hhcp BEAST 1ml ALIEN OG
€22,29 –49 % €11,15
Skladem (>5 ks)

HHC-P Beast Alien OG 1 ml je prémiový vape obsahujúci 1 ml HHC-P (hexahydrokannabiforol) destilátu. Ponúka silné euforické a relaxačné účinky s chuťou borovice a citrusov. Pôvod z odrody Alien OG. Laboratórne testované na čistotu. Ideálny pre večernú relaxáciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prebudiť v sebe zviera

HHC-P Beast Alien OG 1 ml

Ochutnajte silu relaxácie

HHC-P BEAST je nová séria jednorazových vaporizačných pera v našej ponuke. Má špičkovú technológiu celokeramickej zahrievania hexahydrokanabinolu s výnimočným výkonom a exkluzívnym dizajnom.

Jedinečný terpenový profil nášho HHC-P Beast je ideálny na posilnenie pozitívnej nálady, úľavu od stresu a podporu chuti k jedlu. Vyskúšajte ho a objavte novú úroveň relaxácie a pohody.

Neprekonateľný gurmánsky zážitok

Alien OG je kríženec medzi Alien Kush a Tahoe OG, pochádzajúci z oblasti California Bay. Jeho potencia ho urobila jedným z desiatich najlepších liečebných kmeňov OG v Kalifornii. Má neuveriteľne sladkú borovicovú vôňu so štipľavými tónmi citrónovej kôry. Objavujú sa aj silné tóny sladkého ovocia ako sú jahody alebo granátové jablko.

HHC-P Beast Alien OG 1 ml

Pero HHC-P Beast je technologicky navrhnuté pre vysokoviskózne destiláty

HHC-P Beast Alien OG 1 ml

Účinky HHC-P

 Postupný začiatok eufórie je začiatok cesty, ktorú ponúka naša HHC-P hasíš. Keď sa toto jemné pocit začne zväčšovať, postupne sa mení na hlboký pocit pokoja a pohody. Je to, akoby sa vám otvorili dvere do sveta, kde sú všetky vaše starosti a stresy vzdialené, nahradené pokojom a pohodou.

Ako sa líši od HHC?

HHC a HHC-P predstavujú nové generácie kanabinoidov, ktoré rozširujú možnosti pre užívateľov hľadajúcich rôzne účinky. HHC, hexahydrokanabinol, je v podstate CBD s pridanou molekulou vodíka. Na druhej strane je tu HHC-P, hexahydrocannabiphorol, derivát HHC, ale s oveľa silnejšími účinkami. Jeho psychoaktívne účinky sú intenzívne, čo môže niektorých užívateľov priťahovať k hľadaniu silnej eufórie. Avšak ako u všetkých kanabinoidov, opatrnosť a diskrétnosť pri dávkovaní sú dôležité. Pred nákupom je nevyhnutné overiť kvalitu a pôvod produktu, aby sa zabezpečilo optimálne zážitok.

Kvalita nadovšetko!

Vďaka unikátnemu a profesionálnemu prístupu našich laboratórií Vám ponúkame produkty HHC-P, ktorých kvalita nemá na európskom trhu konkurenciu.

Samotná výroba nie je vôbec komplikovaná. Naopak, dokonalý proces destilácie HHC-P je tým, čo nás odlišuje od konkurencie. Vďaka vlastnému laboratóriu môžeme neustále kontrolovať tento proces, plne sa mu venovať a robiť to, čo nás baví. Kvalita je na prvom mieste.

HHC-P Beast Alien OG 1 ml

Požiadajte svojho predajcu o kvalitné produkty s HHC-P ako sú tie naše.

Špecifikácie

Objem cartridge: 1 mlObsah balenia: 1x jednorazové vapovacie peroBatéria: Kapacita 400mAh, dobíjateľná cez Micro-USBUpozornenie: Všetky tabakové výrobky, príslušenstvo a elektronické cigarety, ktoré ponúkame, nie sú predávané osobám mladším ako 18 rokov. Splňujeme tak podmienky zákona číslo 379/2005 sb., ktorý zakazuje predaj elektronických cigariet, e-liquidov a ich príslušenstva neplnoletým. Akýkoľvek výrobok imitujúci funkciu tabakového výrobku alebo tabakového príslušenstva vrátane príslušenstva týchto výrobkov je možné zakúpiť po dosiahnutí 18 rokov. Ukladajte mimo dosah detí. Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchu a tme pri teplotách do 25°. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.

Produkt je predávaný iba a len ako reklamný, turistický alebo zberateľský suvenír.

Nákupom produktu toto potvrdzuje zákazník.

Predaj osobám mladším ako 18 rokov je zakázaný.

Dodatočné parametre

Kategória: HHC-P Beast
Záruka: Dle data na obalu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: