HHC ořechový olej 50%, 10 ml

Kód: HHC501
15 hodnotení
Značka: Czech CBD
€990
Predaj už skončil (>5 ks)

HHC orieškový olej 50% - orieškový organický olej s 5000 mg HHC. Je určený pre skutočných odborníkov, ktorí hľadajú zaručený prírodný spôsob, ako sa uvoľniť, zbaviť sa stresu a navodiť príjemnú náladu po zvyšok dňa. Napriek tomu si zachovajú aj dostatok rozumu a budú používať tento silný HHC olej v rozumnej dávke. 

Obmedzenie platieb kartou na Slovensko u HHC produktov. U všetkých ostatných produktov odosielaných na SK platiť kartou je možné.

Detailné informácie

Podrobný popis

HHC orieškový olej je vyrobený z kvalitného orieškového organického oleja a prémiového HHC extraktu. Vďaka vlastnostiam tohto spojenia, náš HHC olej zaručí väčšiu vstrebateľnosť HHC pre ľudské telo a tiež stabilitu kvality oleja. Neobsahuje žiadne THC a žiadne chemické dochucovadlá. Kvalita a čistota nášho HHC extraktu je založená na maximálnej kontrole výrobného procesu hexahydrokanabinolu. Obsahy ťažkých kovov a ďalších "nečistôt" je možné kontrolovať v laboratórnych analýzach uvedených na našich stránkach. 

Náš orieškový organický olej s HHC je vyrobený v ČR v našej vlastnej produkcii a testovaný v našej laboratórii s ohľadom na udržateľnosť a nízku uhlíkovú stopu. Olej s HHC je veľmi obľúbený nielen pre relaxačné účinky, ale tiež pre riešenie problémov s nevoľnosťou a vracaním, vrátane bolestí chrbta.  Avšak iba v veľmi malých dávkach. Tzv. microdosingu. 

Zloženie: Orieškový olej s 5 000 mg HHC. 

Odporúčané dávkovanie: Určené len pre vonkajšie použitie! 

Upozornenie: Zakázaný predaj mladším ako 18 rokov. Kúpou produktu zákazník potvrdzuje. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.

EAT - SLEEP - HHC - REPEAT 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: