HHC ořechový olej 20%, 10 ml

Kód: HHC500
5 hodnotení
Značka: Czech CBD
€490
Predaj už skončil (>5 ks)

HHC orieškový olej 20% - orieškový organický olej s 2000 mg HHC. Je určený pre skúsených užívateľov HHC produktov, ktorí hľadajú zaručený prírodný spôsob, ako sa uvoľniť, zbaviť sa stresu a navodiť príjemnú náladu po zvyšok dňa. Vždy užívajte tento produkt v rozumnej dávke.

Obmedzenie platieb kartou na Slovensko u HHC produktov. U všetkých ostatných produktov odosielaných na SK platiť kartou je možné.

Detailné informácie

Podrobný popis

HHC orieškový olej je vyrobený spojením kvalitného organického orieškového oleja a prémiového extraktu HHC. Vďaka vlastnostiam tohto spojenia, vám náš HHC olej zaručí vyššiu vstrebateľnosť HCC pre ľudské telo a tiež stabilitu kvality oleja. Neobsahuje žiadne THC a žiadne chemické príchute. Kvalita a čistota našej HHC extrakcie je založená na maximálnej kontrole výrobného procesu hexahydrokanabinolu. Obsahy ťažkých kovov a ďalších "nečistôt" je možné skontrolovať v laboratórnych analýzach uvedených na našich stránkach. 

Náš organický orieškový olej s HHC je vyrobený v ČR v našej vlastnej produkcii a testovaný v našej laboratórii s ohľadom na udržateľnosť a nízku uhlíkovú stopu. Olej s HHC je veľmi obľúbený nielen pre relaxačné účinky, ale tiež pre riešenie problémov s nevoľnosťou a zvracaním, vrátane bolestí chrbta. Avšak len v veľmi malých dávkach. Tzv. microdosingu. 

Zloženie: Orieškový olej s 2 000 mg HHC. 

Odporúčané dávkovanie: Určené len pre vonkajšie použitie! 

Upozornenie: Zákaz predaja mladším ako 18 rokov. Kúpou produktu zákazník potvrdzuje. 

Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.

EAT - SLEEP - HHC - REPEAT 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: