HHC BEAST Runtz Live Resin 1ml

Kód: HHC254
Neohodnotené
€990
Predaj už skončil (>5 ks)

Prémiový rad jednorazových vapovacích pier HHC Live Resin s celokeramickým žhavením. Dizajn a kvalitné spracovanie tohto vapovacieho pera HHC dopĺňa nový rad prírodných terpénov priamo z Kalifornie. Pridali sme hexahydrokanabinol a terpény Runtz Live Resin, veľmi obľúbeného kríženca Zkittlez a Gelato s mimoriadne sladkou a ovocnou arómou. HHC BEAST beats.

Neobsahuje žiadne THC!

Obmedzenie platieb kartou na Slovensko u HHC produktov. U všetkých ostatných produktov odosielaných na SK platiť kartou je možné.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

HHC BEAST Runtz Live Resin disposable je nový rad jednorazových vapovacích pier v našej ponuke. Je vybavený špičkovou celokeramickou technológiou ohrevu hexahydrokanabinolu s výnimočným výkonom a exkluzívnym dizajnom.

Prinášame tiež nový rad 100% prírodných terpénov Live Resin priamo z Kalifornie, ktoré kombinujeme s vysokokvalitným hexahydrokanabinolom a špičkovou keramickou technológiou zahrievania HHC BEAST, aby sme vytvorili dokonalú kombináciu.

HHC BEAST Live Resin obsahuje terpény Runtz, veľmi obľúbeného kríženca Zkittlez a Gelato, s mimoriadne sladkou a ovocnou arómou. 

O terpénoch Runtz :

Runtz je kríženec Zkittlez a Gelato a patrí do veľmi obľúbenej rodiny Cookies. Je známa najmä svojou ovocnou vôňou podčiarknutou zemitými tónmi a účinkami, ktoré vás budú baviť celý deň.

Vôňa terpénu: Veľmi intenzívna zmes sladkého ovocia so zemitými tónmi

Typ terpénu: Hybrid  

Terpénové účinky: euforický, povznášajúci, šťastný  

 
Jednorazové materiály HHC BEAST sú technologicky navrhnuté pre destiláty s vysokou viskozitou.  
 

Zloženie náplne: 94 % destilátu hexahydrokanabinolu, 6 % prírodných terpénov 

Objem kazety: 1 ml

Obsah balenia: 1x jednorazové vapovacie pero

Batéria: kapacita 400 mAh, možno dobíjať cez Micro-USB 

 

Ak chcete tie najhustejšie mraky a plnú chuť, vyberte si rad BEAST. HHC BEAST sa bije.   

 

Upozornenie: Všetky tabakové výrobky, príslušenstvo a elektronické cigarety, ktoré ponúkame, nepredávame osobám mladším ako 18 rokov. Spĺňame tak podmienky zákona číslo 379/2005 zb. o zákaze predaja elektronických cigariet, e-liquidov a ich doplnkov mladistvým. Akýkoľvek výrobok napodobňujúci funkciu tabakového výrobku alebo tabakové potreby vrátane príslušenstva týchto výrobkov je možné zakúpiť po dovŕšení 18 rokov veku. Ukladať mimo dosahu detí. Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchu a tme v teplotách do 25 °. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.

Tento výrobok sa predáva len a len ako propagačný, turistický alebo zberateľský suvenír. 

Kúpou výrobku to zákazník potvrdzuje.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Vyraďené z ponuky
Obsah HHC: 94%
Obsah THC: 0%
Obsah CBD: 0%

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: