HHC BEAST PiňaColada 1 ml

Kód: HHC251
Neohodnotené
€890
Predaj už skončil (>5 ks)

Nový prémiový rad jednorazových vapovacích pier HHC s celokeramickým žhavením. Exkluzívny dizajn a vysokokvalitné spracovanie tohto vapovacieho pera HHC je okorenené novým radom prírodných terpénov priamo z Kalifornie. Do slnečného svitu sme pridali terpény hexahydrokanabinol a PiñaColada, ktorých vôňa vás prenesie priamo na pláž v Karibiku.

Neobsahuje žiadne THC!

Obmedzenie platieb kartou na Slovensko u HHC produktov. U všetkých ostatných produktov odosielaných na SK platiť kartou je možné.

Detailné informácie

Podrobný popis

HHC Beast Piňacolada disposable je nový rad jednorazových vapovacích pier v našej ponuke. Je vybavený špičkovou celokeramickou technológiou ohrevu hexahydrokanabinolu s výnimočným výkonom a exkluzívnym dizajnom.

Prinášame tiež nový rad 100 % prírodných terpénov priamo z Kalifornie, ktoré kombinujeme s vysokokvalitným hexahydrokanabinolom a najmodernejšou technológiou keramického zahrievania HHC beast, aby sme vytvorili dokonalú kombináciu.

Táto HHC Beast obsahuje terpén PiñaColada, ktorého vôňa vás prenesie priamo na pláž v Karibiku. 

O terpéne PiñaColada: 

Kombinácia kokosu a ananásu, ktorá je ideálna na každodenné použitie, má tie najlepšie tropické vône. Dokonalá vôňa, ktorú si môžete vychutnať počas grilovania. 

Terpénová vôňa: Sladké, tropické

Typ terpénu: Hybrid-Sativa

Účinky terpénu: Šťastný, tvorivý, povznášajúci pocit 

 

Jednorazové prípravky HHC Beast sú technologicky navrhnuté pre liehoviny s vysokou viskozitou.  

 

Zloženie náplne: 94 % destilátu hexahydrokanabinolu, 6 % prírodných terpénov 

Objem kazety: 1 ml

Obsah balenia: 1x jednorazové vapovacie pero

Batéria: kapacita 400 mAh, možno dobíjať cez Micro-USB 

 

Ak chcete tie najhustejšie mraky a plnú chuť, vyberte si rad Beast. HHC Beast bije.   

Upozornenie: Všetky tabakové výrobky, príslušenstvo a elektronické cigarety, ktoré ponúkame, nepredávame osobám mladším ako 18 rokov. Spĺňame tak podmienky zákona číslo 379/2005 zb. o zákaze predaja elektronických cigariet, e-liquidov a ich doplnkov mladistvým. Akýkoľvek výrobok napodobňujúci funkciu tabakového výrobku alebo tabakové potreby vrátane príslušenstva týchto výrobkov je možné zakúpiť po dovŕšení 18 rokov veku. Ukladať mimo dosahu detí. Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchu a tme v teplotách do 25 °. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.

 

Tento výrobok sa predáva len ako propagačný, turistický alebo zberateľský suvenír. 

Kúpou výrobku to zákazník potvrdzuje.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Vyraďené z ponuky
Obsah HHC: 94%
Obsah THC: 0%
Obsah CBD: 0%

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: