HHC BEAST Do-Si-Dos 1ml

Kód: HHC252
Neohodnotené
€890
Predaj už skončil (>5 ks)

Nový prémiový rad jednorazových vapovacích pier HHC s celokeramickým žhavením. Exkluzívny dizajn a vysokokvalitné spracovanie tohto vapovacieho pera HHC je okorenené novým radom prírodných terpénov priamo z Kalifornie. Do slnečného svitu sme pridali hexahydrokanabinol a terpény Do-Si-Dos, ktorých vôňa vás prenesie priamo na pláže Karibiku.HHC Beast beats

Neobsahuje žiadne THC!

Obmedzenie platieb kartou na Slovensko u HHC produktov. U všetkých ostatných produktov odosielaných na SK platiť kartou je možné.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

HHC Beast Do-Si-Dos na jedno použitie je nový rad jednorazových vapovacích pier v našej ponuke. Je vybavený špičkovou celokeramickou technológiou ohrevu hexahydrokanabinolu s výnimočným výkonom a exkluzívnym dizajnom.

Prinášame tiež nový rad 100% prírodných terpénov priamo z Kalifornie, ktoré kombinujeme s vysokokvalitným hexahydrokanabinolom a najmodernejšou keramickou technológiou zahrievania HHC beast, aby sme vytvorili dokonalú kombináciu.

Táto HHC Beast obsahuje terpény Do-Si-Dos, ktorých zmes vôní vás prenesie priamo na pláže Karibiku. 

O spoločnosti Do-Si-Dos Terpenes : 

Do-Si-Dos je príbuzný slávneho kmeňa Girl Scout Cookie, je to hybrid s dominanciou Indica, ktorý pripomína svoj pôvod. Tento štipľavý kmeň ohromí zmysly zemitým základom doplneným vôňou mäty a limetky.

Typ terpénu: hybrid s dominanciou indica 
Terpénová aróma:     zemitý, mäta, limetka
Účinky terpénov:  Uvoľnený, ospalý, šťastný

 
Jednorazové nádoby HHC Beast sú technologicky navrhnuté pre destiláty s vysokou viskozitou.  
 

Zloženie náplne: 94 % destilátu hexahydrokanabinolu, 6 % prírodných terpénov 

Objem kazety: 1 ml

Obsah balenia: 1x jednorazové vapovacie pero

Batéria: kapacita 400 mAh, možno dobíjať cez Micro-USB 

 

Ak chcete tie najhustejšie mraky a plnú chuť, vyberte si rad Beast. HHC Beast bije.   

Upozornenie: Všetky tabakové výrobky, príslušenstvo a elektronické cigarety, ktoré ponúkame, nepredávame osobám mladším ako 18 rokov. Spĺňame tak podmienky zákona číslo 379/2005 zb. o zákaze predaja elektronických cigariet, e-liquidov a ich doplnkov mladistvým. Akýkoľvek výrobok napodobňujúci funkciu tabakového výrobku alebo tabakové potreby vrátane príslušenstva týchto výrobkov je možné zakúpiť po dovŕšení 18 rokov veku. Ukladať mimo dosahu detí. Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchu a tme v teplotách do 25 °. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.

 

Tento výrobok sa predáva len ako propagačný, turistický alebo zberateľský suvenír. 

Kúpou výrobku to zákazník potvrdzuje.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Vyraďené z ponuky
Obsah HHC: 94%
Obsah THC: 0%
Obsah CBD: 0%

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: