HHC BEAST Alien OG Live Resin 1ml

Kód: HHC253
6 hodnotení
€40,41 –42 %
HHC BEAST LIVE RESIN ALIEN OG
€40,41 –42 % €23,43
Predaj už skončil (>5 ks)

Prémiový rad jednorazových vapovacích pier HHC Live Resin s celokeramickým žhavením. Dizajn a kvalitné spracovanie tohto vapovacieho pera HHC dopĺňa nový rad prírodných terpénov priamo z Kalifornie. Pridali sme hexahydrokanabinol a terpény Alien OG Live Resin, genetiku zrodenú v oblasti Kalifornského zálivu s neuveriteľne sladkou borovicovou vôňou, nádychom kushe so zemitým základom a tónmi citrónovej kôry. HHC BEAST beats. 

Neobsahuje žiadne THC!

Obmedzenie platieb kartou na Slovensko u HHC produktov. U všetkých ostatných produktov odosielaných na SK platiť kartou je možné.

Detailné informácie

Podrobný popis

HHC BEAST Alien OG Live Resin disposable je nová rada jednorazových vapovacích pier v našej ponuke. Je vybavený špičkovou celokeramickou technológiou ohrevu hexahydrokanabinolu s výnimočným výkonom a exkluzívnym dizajnom.

Prinášame tiež nový rad 100% prírodných terpénov Live Resin priamo z Kalifornie, ktoré kombinujeme s vysokokvalitným hexahydrokanabinolom a špičkovou keramickou technológiou zahrievania HHC BEAST, aby sme vytvorili dokonalú kombináciu.

HHC BEAST Live Resin obsahuje terpény Alien OG, ktorých vôňa Cali by vás pri neopatrnom zaobchádzaní mohla priviesť priamo do kúta. 

O terpénoch Alien OG:

Alien OG je kríženec Alien Kush a Tahoe OG, ktorý pochádza z oblasti Kalifornského zálivu. Jeho sila
ho zaradila medzi desať najlepších medicínskych kmeňov OG v Kalifornii. Má neuveriteľne sladkú borovicovú vôňu s pikantnými tónmi citrónovej kôry.

Vôňa terpénu: Sladké ovocie, podtóny borovice, citrónová kôra

Typ terpénu: Hybrid s dominanciou Indica 

Terpénové účinky: euforické, povznášajúce, energické, veľmi intenzívne 

 
Jednorazové HHC BEAST sú technologicky navrhnuté pre destiláty s vysokou viskozitou.  
 

Zloženie náplne: 94 % destilátu hexahydrokanabinolu, 6 % prírodných terpénov 

Objem kazety: 1 ml

Obsah balenia: 1x jednorazové vapovacie pero

Batéria: kapacita 400 mAh, možno dobíjať cez Micro-USB 

 

Ak chcete tie najhustejšie mraky a plnú chuť, vyberte si rad BEAST. HHC BEAST sa bije. 

 

Upozornenie: Všetky tabakové výrobky, príslušenstvo a elektronické cigarety, ktoré ponúkame, nepredávame osobám mladším ako 18 rokov. Spĺňame tak podmienky zákona číslo 379/2005 zb. o zákaze predaja elektronických cigariet, e-liquidov a ich doplnkov mladistvým. Akýkoľvek výrobok napodobňujúci funkciu tabakového výrobku alebo tabakové potreby vrátane príslušenstva týchto výrobkov je možné zakúpiť po dovŕšení 18 rokov veku. Ukladať mimo dosahu detí. Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchu a tme v teplotách do 25 °. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.

Tento výrobok sa predáva len a len ako propagačný, turistický alebo zberateľský suvenír. 

Kúpou výrobku to zákazník potvrdzuje.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Vyraďené z ponuky
Obsah HHC: 94%
Obsah THC: 0%
Obsah CBD: 0%

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: