GloVape Zkittlez 700 mg HHC

Kód: HHC280
1 hodnotenie
€440
Predaj už skončil (>5 ks)

Svietiaci jednorazový GloVape s príchutou Zkittlez a s 700 mg HHC. Veľmi populárna príchuť bonbónov, plná chutí tropického ovocia, ktoré vám vykúzlia úsmev na tvári. Dá vám energiu a stav eufórie, zmierni stres a stimuluje chuť k jedlu. Navyše vás tento vaporizér ohúri svojim jedinečným prevedením a dizajnom. Skvele sa hodí na večierok s vašimi priateľmi, párty v klube alebo váš obľúbený festival.

Neobsahuje žiadne THC!

Obmedzenie platieb kartou na Slovensko u HHC produktov. U všetkých ostatných produktov odosielaných na SK platiť kartou je možné.

Detailné informácie

Podrobný popis

GloVape Zkittlez s 700 mg HHC je jednorazové svietiace vapovacie pero, ktoré ocení každý, kto je rád stredobodom pozornosti a nechce byť len pouhý človek v davu. Ideálne na párty s priateľmi, v klube alebo na hudobnom festivale všetkých žánrov. Ak chcete byť naozaj neoveriteľní, je pre vás toto svietiace HHC vaporizér tou správnou voľbou.

Jednorazový vape je prispôsobený pre štýl vapovania "pusa - pľúca" a jeho originálny dizajn zaujme vás aj vaše okolie. Pri každom ťahu sa spustí aj systém LED osvetlenia, ktoré hrá všetkými farbami a dodáva vášmu vapovaniu úplne nový rozmer. Od tohto okamihu už budete neustále vidieť!

Strain Zkittlez je odvodený od populárnych bonbónov, ktoré prekypujú vôňou tropických plodov a exotického ovocia. Dodáva energiu a prináša euforickú náladu. Zmierňuje stres a stimuluje chuť k jedlu. Veľmi kvalitné a výkonné vapovacie pero bolo vytvorené pre spoločenské udalosti, párty a pre všetkých ľudí, ktorí sa radi bavia. Liquid, ktorý sa nachádza v náplni, obsahuje 700 mg HHC, čo je optimálna dávka pre maximálne využitie vášho socializačného potenciálu.

Extrakt HHC, ktorý pri výrobe používame, sa získava hydrogenáciou extraktu kvalitného CBD. Nikdy vám nebudeme ponúkať úplne syntetické a chemické prípravky, ktoré by mohli ohroziť vaše zdravie a nemali žiadny prírodný základ. Hydrogenácia je proces používaný mnoho rokov v potravinárskom priemysle pri výrobe tukov. Ide teda o štandardizovaný "foodgrade" výrobný proces. Vďaka profesionálnemu prístupu našich odborníkov vám môžeme poskytnúť skvelý HHC extrakt.

Mezi HHC extrakty, které se vyskytují na trhu, jsou obrovské rozdíly v kvalitě, vůni a především v aktivní složce, kterou obsahují. Tuto aktivní složkou je právě izomer 9R. V HHC extraktu, který nabízíme v našich produktech, je tento poměr izomerů hexahydrokanabinolu minimálně 9R 68,57%: 9S 24,12%. Bohužel většina prodejců na trhu v ČR a EU nabízí HHC s hodnotou 9R pouze 45 %, ti serióznější 55 %. To je stále o 25 % slabší než hexahydrokanabinol, který používáme.

Žádejte u svého prodejce kvalitní produkty s HHC jako jsou ty naše.

 

Účinky terpenů: energický a euforický pocit

Ideální pro: zlepšení nálady, úlevu od stresu a získání energie

Chuť a vůně: chuť bonbónů, které překypují vůní tropických plodů a exotického ovoce

Složení terpenů: alfa-Pinen L, d-Limonen, beta-Pinen L, Linalool, Terpinolen, d-3-Karen, Cineol, Terpineol

Obsah: 700 mg HHC, monopropylenglykol lekársky, glycerín VG USP 99,5% lekársky. Pridali sme terpény v koncentrácii 8%, ktoré sú registrované u FDA a sú čisto organického pôvodu. 

Obsah balenia: 1x jednorazové svietiace vapovacie pero (jednorazové)  

Batéria: kapacita 380mAh  

Návod na spustenie GloVape: samospustenie natiahnutím 

Upozornenie: Všetky tabakové výrobky, príslušenstvo a elektronické cigariety, ktoré ponúkame, nepredávame osobám mladším 18 rokov. Splňujeme tak podmienky zákona č. 379/2005 Z.z. o zákaze predaja elektronických cigariet, e-liquidov a ich doplnkov mladistvým. Akýkoľvek výrobok napodobňujúci funkciu tabakového výrobku alebo tabakových potrieb vrátane príslušenstva týchto výrobkov je možné zakúpiť po dosiahnutí 18 rokov veku. Ukladajte mimo dosahu detí. Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy, pre aktívnych vodičov alebo vodičov z povolania alebo pre pracovníkov pri ťažkých strojoch. Nerobte žiadne úkony, ktoré by mohli viesť k vášmu zraneniu alebo k ohrozeniu iných osôb. Skladujte v suchu a tme v teplotách do 25°C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.

Výrobok sa predáva len ako propagačný, turistický alebo zberateľský suvenír. 

Zakúpením výrobku to zákazník berie na vedomie.

Žiadny predaj osobám mladším ako 18 rokov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: