Glovape PinaColada 700mg HHC

Kód: HHC282
Neohodnotené
€440
Predaj už skončil (>5 ks)

Svietiaci jednorazový GloVapes s príchutí PinaColada a se 700 mg HHCAko už názov napovedá, chuť pripomína populárny koktail z tropického Karibiku s výraznými tónmi kokosu a ananásu. Dáva pocity šťastia, kreatívnej nálady a povzneseného pocitu. Zmierňujú stres a stimuluje chuť k jedluNaviac vás tento vaporizér očarí svojím jedinečným vyhotovením a dizajnom. Skvele sa hodí na večierok s vašimi priateľmi, party v klube alebo váš obľúbený festival.

Neobsahuje žiadne THC!

Obmedzenie platieb kartou na Slovensko u HHC produktov. U všetkých ostatných produktov odosielaných na SK platiť kartou je možné.

Detailné informácie

Podrobný popis

GloVape PinaColada s 700 mg HHC je jednorazové svietiace vapovacie pero, ktoré ocení každý, kto sa rád ocitne v centre pozornosti a nechce byť len obyčajným človekom v davu. Ideálne na party s priateľmi, v klube alebo na hudobných festivaloch všetkých žánrov. Ak chcete byť naozaj nezabudnuteľní, potom je táto svietiaca HHC vaporizér tou správnou voľbou.

Jednorazové vape je prispôsobené pre štýl vapovania "ústa - pľúca" a jeho originálny dizajn zaujme vás aj vaše okolie. Pri každom ťahu sa spustí aj systém LED osvetlenia, ktoré hrá všetkými farbami a dodá vašemu vapovaniu úplne nový rozmer. Od tohto okamihu už budete stále vidieť!

Strain PinaColada vás zaujme svojou chuťou populárneho koktailu z tropického Karibiku a vôňou ananásu s kokosom. Vzbudzuje pocity šťastia a podporuje kreatívnu náladu. Zmierňuje stres a stimuluje chuť k jedlu. Veľmi kvalitné a výkonné vapovacie pero bolo vytvorené pre spoločenské udalosti, večierky a pre všetkých ľudí, ktorí sa radi bavia. Liquid, ktorý sa nachádza vo vnútri náplne, obsahuje 700 mg HHC, čo je optimálna dávka pre maximálne využitie vášho socializačného potenciálu.

Extrakt HHC, ktorý pri výrobe používame, je získavaný hydrogenáciou extraktu kvalitného CBD. Nikdy vám nebudeme ponúkať plne syntetické a chemické prípravky, ktoré by mohli ohroziť vaše zdravie a nemali by žiadny prírodný základ. Hydrogenácia je proces používaný mnoho rokov v potravinárskom priemysle pri výrobe tukov. Ide teda o standardizovaný "foodgrade" výrobný proces. Vďaka profesionálnemu prístupu našich odborníkov vám môžeme poskytnúť skvelý HHC extrakt.

Medzi HHC extraktmi vyskytujúcimi sa na trhu sú obrovské rozdiely, ako v kvalite a vôni, tak hlavne aj v aktívnej zložke, ktorú obsahujú. Tzv. pomer 9R: 9S. Kde aktívnou zložkou je práve izomer 9R. V extrakte HHC, ktorý Vám ponúkame my v našich produktoch, je tento pomer izomérov hexahydrokanabinolu minimálne 9R 68,57%: 9S 24,12%. Bohužiaľ väčšina predajcov na trhu v ČR a EU ponúka HHC s hodnotou 9R iba 45%, tí serióznejší 55%. Čo je stále o 25% slabšie ako nami používaný hexahydrokanabinol.

Žiadajte u svojho predajcu kvalitné produkty s HHC ako sú tie naše.

 

Účinok terpénov: povznášajúce pocity šťastia, kreatívna nálada

Ideálne pre: zlepšenie nálady, zmierňovanie stresu a stimuláciu chuti k jedlu

Chuť a vôňa: koktejl Pinacolada s vôňou kokosu a ananásu

Složenie terpénov: Terpinolen, Caryophyllene, Beta-Ocimene, Myrcene, Beta-Pinene, D-Limonene, Alpha-Pinene, D-3 Carene, D-Alpha-Pinene, Linalool

Obsah: 700 mg HHC, monopropylenglykol lekársky, glycerín VG USP 99,5% lekársky. Pridali sme terpény v koncentrácii 8%, ktoré sú registrované u FDA a sú čisto organického pôvodu. 

Obsah balenia: 1x jednorazové svietiace vapovacie pero (jednorazové)  

Batéria: kapacita 380mAh  

Návod na spustenie GloVape: samospustenie natiahnutím 

Upozornenie: Všetky tabakové výrobky, príslušenstvo a elektronické cigariety, ktoré ponúkame, nepredávame osobám mladším 18 rokov. Splňujeme tak podmienky zákona č. 379/2005 Z.z. o zákaze predaja elektronických cigariet, e-liquidov a ich doplnkov mladistvým. Akýkoľvek výrobok napodobňujúci funkciu tabakového výrobku alebo tabakových potrieb vrátane príslušenstva týchto výrobkov je možné zakúpiť po dosiahnutí 18 rokov veku. Ukladajte mimo dosahu detí. Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy, pre aktívnych vodičov alebo vodičov z povolania alebo pre pracovníkov pri ťažkých strojoch. Nerobte žiadne úkony, ktoré by mohli viesť k vášmu zraneniu alebo k ohrozeniu iných osôb. Skladujte v suchu a tme v teplotách do 25°C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.

Výrobok sa predáva len ako propagačný, turistický alebo zberateľský suvenír. 

Zakúpením výrobku to zákazník berie na vedomie.

Žiadny predaj osobám mladším ako 18 rokov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: