Glovape Northern Light 700mg HHC

Kód: HHC284
Neohodnotené
€440
Predaj už skončil (>5 ks)

Svietiaci jednorazový GloVape s príchutou Northern Light a s 700 mg HHC. Odborníci určite ocenia túto odrodu, ktorá bola vyšľachtená z odrod Afghan a Thai. Okúzli vás jej legendárna zemitá borovicová chuť, ktorá sa ľahko prelievá až do pikantnej. Navodzuje pocit pohody, šťastia a koncentrácie. Taktiež môže zbaviť stresu, uvoľniť telo a stimulovať chuť do jedla. Navyše, tento vaporizér vás ohúri svojím jedinečným dizajnom a spracovaním. Skvele sa hodí na večierok s vašimi priateľmi, párty v klube alebo váš obľúbený festival.

Neobsahuje žiadne THC!

Obmedzenie platieb kartou na Slovensko u HHC produktov. U všetkých ostatných produktov odosielaných na SK platiť kartou je možné.

Detailné informácie

Podrobný popis

GloVape Northern Light s 700 mg HHC je jednorázový svietiaci vaporizačný pero, ktoré ocení každý, kto má radi byť stredobodom pozornosti a nechce byť len človekom v dave. Ideálne na večierok s priateľmi, párty v klube alebo na hudobných festivaloch všetkých žánrov. Ak chcete byť skutočne neprehliadnuteľní, pre vás je tento svietiaci HHC vaporizér tou správnou voľbou.

Jednorazový vape je prispôsobený pre štýl vapovania "ústa - pľúca" a jeho originálny dizajn vás aj vaše okolie ohúri. Pri každom ťahu sa spustí aj systém LED osvetlenia, ktorý hrá všetkými farbami a dodá vašemu vapovaniu úplne nový rozmer. Od tohto okamihu budete už stále viditeľní!

KmeňNorthern Light osloví všetkých odborníkov na konopné odrody. Bol vyšľachtnený z populárnych odrodov Afghan a Thai. A zaujme vás svojou legendárnou zemitou borovicovou chuťou, ktorá sa jemne prelieva až do pikantného. Vyvoláva pocit pohody, šťastia a sústredenia. Veľmi kvalitné a výkonné vapovacie pero bolo vytvorené pre spoločenské udalosti, večierky a pre všetkých ľudí, ktorí sa radi bavia. Tekutina, ktorá sa nachádza v náplni, obsahuje 700 mg HHC, čo je optimálna dávka pre maximálne využitie vašich sociálnych potenciálov.

Extrakt HHC, ktorý pri výrobe používame, je získavaný hydrogenáciou extraktu kvalitného CBD. Nikdy vám nebudeme ponúkať úplne syntetické a chemické prípravky, ktoré by mohli ohroziť vaše zdravie a nemali žiaden prírodný základ. Hydrogenácia je proces používaný mnoho rokov v potravinárskom priemysle pri výrobe tukov. Ide teda o štandardizovaný "foodgrade" výrobný proces. Vďaka profesionálnemu prístupu našich odborníkov vám môžeme poskytnúť skvelý HHC extrakt.

Medzi HHC extraktmi, ktoré sa vyskytujú na trhu, existujú obrovské rozdiely, nielen v kvalite a vôni, ale hlavne v aktívnej zložke, ktorú obsahujú. Tým aktívnou zložkou je izomer 9R. Takzvaný pomer 9R: 9S. Pri extrakte HHC, ktorý Vám ponúkame my v našich produktoch, je tento pomer izomerov hexadyrokanabinolu minimálne 9R 68,57%: 9S 24,12%. Žiaľ, väčšina predajcov na trhu v ČR a EU ponúka HHC so hodnotou 9R len 45%, serióznejší 55%. Čo je ale stále o 25% slabšie ako hexahydrokanabinol, ktorý používame my.

Žiadajte od svojho predajcu kvalitné produkty s HHC, ako sú tie naše.

 

Terpenový efekt: pohoda, šťastie, koncentrácia, uvoľnenie tela

Ideálne pre: zlepšenie nálady, zmiernenie stresu a stimuláciu chuti do jedla

Chuť a vôňa: zemitá a borovicová s pikantným nádychom

Zloženie terpenu: Terpinolén, Caryophyllene, Beta-Ocimene, Myrcene, Beta-Pinene, D-Limonene, Alpha-Pinene, D-3 Carene, D-Alpha-Pinene, Linalool

Obsah: 700 mg HHC, monopropylenglykol lekársky, glycerín VG USP 99,5% lekársky. Pridali sme terpény v koncentrácii 8%, ktoré sú registrované u FDA a sú čisto organického pôvodu. 

Obsah balenia: 1x jednorazové svietiace vapovacie pero (jednorazové)  

Batéria: kapacita 380mAh  

Návod na spustenie GloVape: samospustenie natiahnutím 

Upozornenie: Všetky tabakové výrobky, príslušenstvo a elektronické cigariety, ktoré ponúkame, nepredávame osobám mladším 18 rokov. Splňujeme tak podmienky zákona č. 379/2005 Z.z. o zákaze predaja elektronických cigariet, e-liquidov a ich doplnkov mladistvým. Akýkoľvek výrobok napodobňujúci funkciu tabakového výrobku alebo tabakových potrieb vrátane príslušenstva týchto výrobkov je možné zakúpiť po dosiahnutí 18 rokov veku. Ukladajte mimo dosahu detí. Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy, pre aktívnych vodičov alebo vodičov z povolania alebo pre pracovníkov pri ťažkých strojoch. Nerobte žiadne úkony, ktoré by mohli viesť k vášmu zraneniu alebo k ohrozeniu iných osôb. Skladujte v suchu a tme v teplotách do 25°C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.

Výrobok sa predáva len ako propagačný, turistický alebo zberateľský suvenír. 

Zakúpením výrobku to zákazník berie na vedomie.

Žiadny predaj osobám mladším ako 18 rokov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: