Glovape Alien OG 700mg HHC

Kód: HHC285
8 hodnotení
€440
Predaj už skončil (>5 ks)

Jednorazový GloVape svietiaci s príchutí Alien OG a s 700 mg HHC. Terpeny s arómou sladkého ovocia, tónmi borovice a nádychom citrónovej kôry. Pôsobí veľmi eufóricky, intenzívne a energicky. Vaporizér tiež zmierňuje stresstimuluje chuť k jedlu.Naviac vás tento vaporizér očarí svojím jedinečným prevedením a dizajnom. Skvele sa hodí na večierok s vašimi priateľmi, na párty v klube alebo na váš obľúbený festival.

Neobsahuje žiadne THC!

Obmedzenie platieb kartou na Slovensko u HHC produktov. U všetkých ostatných produktov odosielaných na SK platiť kartou je možné.

Detailné informácie

Podrobný popis

GloVape Alien OG s 700 mg HHC je jednorázové svietiace vapovacie pero, ktoré ocení každý, kto je radi stredom pozornosti a nechce byť len pouhý človek v dave. Ideálne na večierok s priateľmi, party v klube alebo na hudobné festivaly všetkých žánrov. Ak chcete byť opravdu neprehliadnuteľní, je pre vás tento svietiaci HHC vaporizér tou pravou voľbou.

Jednorázový vape je prispôsobený pre štýl vapovania “ústa - pľúca” a jeho originálny dizajn zaujme vás i vaše okolie. Pri každom potahu sa spustí aj systém LED osvetlenia, ktorý hrá všetkými farbami a dodá vašemu vapovaniu úplne nový rozmer. Od tohto okamihu už budete vždy viditeľní!

Odrôdou Alien OGje neuveriteľne sladká borovicová vôňa, šumienie kushu s zemitým základom a tóny citrónovej kôry. Pôsobí veľmi eufóricky,intenzívne a energeticky. Taktiež zmierňuje stres a stimuluje chuť do jedla.

Vysokokvalitné a výkonné vapovacie pero bolo vytvorené pre spoločenské udalosti, párty a pre všetkých ľudí, ktorí sa radi zabávajú. Tekutina vo vnútri kazety obsahuje 700 mg HHC,čo je optimálna dávka na maximalizáciu vášho socializačného potenciálu.

Extrakt HHC,ktorý používame pri výrobe, sa získava hydrogenáciou vysokokvalitného extraktu. Nikdy vám nebudeme ponúkať úplne syntetické a chemické prípravky, ktoré by mohli ohroziť vaše zdravie a nemajú prírodný základ. Hydrogenácia je proces, ktorý sa už mnoho rokov používa v potravinárskom priemysle pri výrobe tukov. Ide teda o štandardizovaný výrobný proces "potravinárskej kvality". Vďaka profesionálnemu prístupu našich odborníkov vám môžeme poskytnúť skvelý výpis HHC.

Medzi výťažkami HHC, ktoré sa nachádzajú na trhu, sú obrovské rozdiely, a to tak v kvalite, ako aj vo vôni, a predovšetkým v účinnej zložke, ktorú obsahujú. Tzv. pomer 9R : 9S. Keď účinnou látkou je izomér 9R .v extrakte HHC, ktorý ponúkame v našich produktoch, je tento pomer izomérov hexahydrokanabinolu minimálne 9R 68,57 % :  9S 24,12 %. Bohužiaľ, väčšina predajcov na českom a európskom trhu ponúka HHC s hodnotou 9R len 45 %, tí serióznejší 55 %. Čo je stále o 25 % slabšie ako náš Hexahydrocannabinol. 

Vyžiadajte si od svojho predajcu kvalitné výrobky HHC, ako sú tie naše. 

 

Terpénový účinok: euforický, povznášajúci, energický, veľmi intenzívny 

Ideálne na: zlepšenie nálady, zmiernenie stresu a povzbudenie chuti do jedla

Chuť a vôňa: sladké ovocie, borovicové tóny, citrónová kôra

Terpénové zložky: alfa-pinen L, d-limonén, beta-pinen L, linalool, terpinolén, d-3-karén, cineol, terpineol

Náplň: 700 mg HHC. Terpény sa pridávajú v koncentrácii 8 %, ktoré sú registrované FDA a majú čisto organický pôvod. 

Obsah balenia: 1x jednorazové svietiace vapovacie pero (na jedno použitie)  

Batéria: Kapacita 380 mAh  

Pokyny na spustenie zariadenia GlobeVape: samostatné spustenie ťahaním 

Upozornenie: Všetky nami ponúkané tabakové výrobky, príslušenstvo a elektronické cigarety sa nepredávajú osobám mladším ako 18 rokov. Dodržiavame preto podmienky zákona č. 379/2005 Z. z. o zákaze predaja elektronických cigariet, elektronických tekutín a ich príslušenstva maloletým osobám. Akýkoľvek výrobok, ktorý napodobňuje funkciu tabakového výrobku alebo tabakového príslušenstva, vrátane príslušenstva k takýmto výrobkom, možno kúpiť po dovŕšení 18 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je určený pre tehotné alebo dojčiace ženy, aktívnych alebo profesionálnych vodičov alebo pracovníkov s ťažkými strojmi. Nevykonávajte žiadne činnosti, ktoré by mohli viesť k vášmu zraneniu alebo ohrozeniu iných osôb. Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25°. Chráňte pred priamym slnečným svetlom a mrazom. Minimálna trvanlivosť do dátumu na obale.

Výrobok sa predáva len ako propagačný, turistický alebo zberateľský suvenír. 

Zakúpením výrobku to zákazník berie na vedomie.

Žiadny predaj osobám mladším ako 18 rokov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: