Cartridge Mango 94% HHC 1 ml

Kód: HHC053
Tip
5 hodnotení
Značka: HHC
€390
Predaj už skončil (>5 ks)

Náhradné HHC cartridge príchute Mango do vapovacieho pera s 94% HHC a konopným terpénom. Ak túžite po tropických chutiach je pre vás táto príchuť ideálnym spoločníkom. Lahodné mango vás zaujme svojou príjemnou sviežosťou a zároveň sladkou arómou. Najlepšie sa hodí na navodenie príjemných a uvoľňujúcich pocitov a na stimuláciu chuti do jedla.

Neobsahuje žiadne THC!

Obmedzenie platieb kartou na Slovensko u HHC produktov. U všetkých ostatných produktov odosielaných na SK platiť kartou je možné.

Detailné informácie

Podrobný popis

Náhradné HHC cartridge príchute Mango do vapovacieho pera s 94% HHC a konopným terpénom. Chuť práve nakrájaného čestvého manga spolu s intenzívnou sladkou arómou je ideálnym riešením pre navodenie dobrej nálady a uvoľnenia. Tiež pomáha stimulovať chuť do jedla.

Tekutina v kazete obsahuje kanabinoid HHC. Niektorí používatelia ho prirovnávajú k THC. Na rozdiel od THC je HHC stopercentne legálna a môžete si ju v pokoji vychutnať. Či už pre jej prospešné alebo euforické vlastnosti. 

Extrakt, ktorý používame pri výrobe, je prírodného pôvodu. Nikdy vám nebudeme ponúkať syntetické a chemické prípravky, ktoré by mohli ohroziť vaše zdravie. Vďaka profesionálnemu prístupu našich odborníkov vám môžeme ponúknuť skvelý výťažok z HHC. 

Náplň HHC neobsahuje žiadne riediace roztoky ako PG/VG , MCT apd. 

Neobsahuje THC! 

Obsah cartridge: 1 ml 

Zloženie: 94 % HHC destilát, 6 % prírodná ovocná aróma 

Návod na použitie: Cartridge s HHC sa musí pred každým použitím 2 - 3 sekundy predhrievať. Pred vapingom stlačte a podržte spínacie tlačidlo na 2 - 3 sekundy. Zabráni sa tak preplneniu atomizéra v cartridge. Ak sa atomizér preplní, cartridge sa nenávratne znefunkční v priebehu niekoľkých pokusov o vaping. Náplň má veľkú viskozitu a na správne fungovanie potrebuje krátky predohrev.

Upozornenie: Všetky tabakové výrobky, príslušenstvo a elektronické cigarety, ktoré ponúkame, nepredávame osobám mladším ako 18 rokov. Spĺňame tak podmienky zákona číslo 379/2005 zb. o zákaze predaja elektronických cigariet, e-liquidov a ich doplnkov mladistvým. Akýkoľvek výrobok napodobňujúci funkciu tabakového výrobku alebo tabakové potreby vrátane príslušenstva týchto výrobkov je možné zakúpiť po dovŕšení 18 rokov veku. Ukladať mimo dosahu detí. Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchu a tme v teplotách do 25 °. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.

Dodatočné parametre

Kategória: Vyraďené z ponuky
Obsah HHC: 94%
Obsah CBD: 0%
Obsah THC: 0%
Obsah náplně: 1 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: