Cartridge Bubble Gum 94% HHC 0,5 ml

Kód: HHC040
Tip
Neohodnotené
Značka: HHC
€290
Predaj už skončil (>5 ks)

Náhradné HHC cartridge príchute Bubble Gum do vapovacieho pera s 94% HHC a konopným terpénom. Veľmi obľúbená chuť aj vôňa, plná šťavnatých ovocných tónov. Vhodné pre stimuláciu chuti do jedla, relax a veľkú spoločenskú aktivitu.

Neobsahuje THC! 

Obmedzenie platieb kartou na Slovensko u HHC produktov. U všetkých ostatných produktov odosielaných na SK platiť kartou je možné.

Detailné informácie

Podrobný popis

Náhradné HHC cartridge príchute Bubble Gum do vapovacieho pera s 94% HHC a konopným terpénom. Chuť a vôňa je plná šťavnatého ovocia, ktoré pripomína obľúbené sladké žuvačky. Stimuluje chuť do jedla, navodzuje relax a veľkú spoločenskú aktivitu. Hexahydrokanabinol je tiež perfektným pomocníkom pri žalúdočných nevoľnostiach.

Liquid, ktorý sa nachádza vo vnútri náplne, obsahuje kanabinoid HHC. Ten niektorí používatelia pripodobňujú k THC. Oproti THC je HHC 100% legálny a môžete ho beztrestne užívať. Či už pre jeho blahodárne alebo euforické vlastnosti. Extrakt, ktorý pri výrobe používame, je získavaný prirodzenou cestou. Nikdy vám nebudeme ponúkať syntetické a chemické preparáty, ktoré by mohli ohroziť vaše zdravie. Vďaka profesionálnemu prístupu našich odborníkov vám môžeme ponúknuť skvelý HHC extrakt.

Náplň HHC cartridge neobsahuje žiadne riediace roztoky ako PG/VG, MCT apd.

Neobsahuje žiadne THC!

Obsah cartridge: 0,5 ml

Zloženie: 94% HHC destilát, 6% konopnej terpény

Návod na použitie: Cartridge s HHC sa musí pred každým použitím 2 - 3 sekundy predhrievať. Pred vapingom stlačte a podržte spínacie tlačidlo na 2 - 3 sekundy. Zabráni sa tak preplneniu atomizéra v cartridge. Ak sa atomizér preplní, cartridge sa nenávratne znefunkční v priebehu niekoľkých pokusov o vaping. Náplň má veľkú viskozitu a na správne fungovanie potrebuje krátky predohrev.

Upozornenie: Všetky tabakové výrobky, príslušenstvo a elektronické cigarety, ktoré ponúkame, nepredávame osobám mladším ako 18 rokov. Spĺňame tak podmienky zákona číslo 379/2005 zb. o zákaze predaja elektronických cigariet, e-liquidov a ich doplnkov mladistvým. Akýkoľvek výrobok napodobňujúci funkciu tabakového výrobku alebo tabakové potreby vrátane príslušenstva týchto výrobkov je možné zakúpiť po dovŕšení 18 rokov veku. Ukladať mimo dosahu detí. Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy. Skladujte v suchu a tme v teplotách do 25 °. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.

Dodatočné parametre

Kategória: Vyraďené z ponuky
Obsah HHC: 94%
Obsah CBD: 0%
Obsah THC: 0%
Obsah náplně: 0,5 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: